Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
Trener Łukasz Surma rozstaje się z Garbarnią2021-06-20 09:41:00

Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia informuje, że trener Łukasz Surma nie będzie pełnił funkcji szkoleniowca pierwszej drużyny. Kontrakt pomiędzy klubem, a trenerem, który wygasa 30 czerwca 2021 roku nie zostanie przedłużony. Obie strony nie doszły do porozumienia, co do dalszej współpracy.


Trener Łukasz Surma dołączył do Garbarni Kraków 16 czerwca 2019 roku, kiedy objął zespół po spadku z Fortuna 1 ligi. Szkoleniowiec spędził przy ul. Rydlówka 23 pełne dwa sezony, w których poprowadził „Brązowych” w 73 oficjalnych spotkaniach. Debiut trenerski w brązowo-białych barwach miał miejsce 27 lipca 2019 roku w rywalizacji przeciwko Górnikowi Łęczna. Garbarnia z trenerem Surmą ostatnie dwa sezony zakończyła na siódmym miejscu w drugiej lidze, do samego końca walcząc o udział w barażach.


– Decyzja o odejściu była dla mnie bardzo trudna, ponieważ dość mocno zżyłem się z klubem. Była ona jednak przemyślana. Chciałbym bardzo podziękować osobom, które zauważyły mnie w trzeciej lidze i pozwoliły prowadzić Garbarnię na poziomie centralnym. Podziękowania kieruję również do kibiców, sztabu trenerskiego, pracowników klubu, którzy wspierają zespół. Bez nich klub by nie funkcjonował. Dziękuję wszystkim osobom, które pracują na co dzień na rzecz Garbarni. Na koniec dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i włożone serce - powiedział Łukasz Surma.


garbarnia.krakow.pl


surmagarbarnia.jpgwięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty