Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
II liga (20): Lider przegrał z outsiderem2021-03-07 22:30:00

II liga piłkarska, 20. kolejka:

Sobota, 6 marca 2021

Znicz Pruszków - Motor Lublin 0-1


Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 1-2 (0-1)

0-1 Mariusz Słąwek 29

0-2 Krystian Pieczara 64

1-2 Ernest Terpiłowski 75

W 68. minucie Piotr Głowacki (Stal) nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Jakub Szymański.


Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz 0-4

Lech II Poznań - Sokół Ostróda 1-1

Mecz we Wronkach.


Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 0-0

Olimpia Grudziądz - Bytovia 0-0

W 8. minucie Jose Embalo (Olimpia) nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Adrian Olszewski.


GKS Katowice - Hutnik Kraków 0-2 (0-1)

0-1 Michał Kitliński 13

0-2 Kamil Sobala 90+5

Czerwona kartka: Abdallah Hafez (Hutnik, 52).


Niedziela, 7 marca

Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 2-0

Pogoń Siedlce - Chojniczanka 0-2

Pauzuje Garbarnia Kraków.


1. GKS Katowice        19   41   39-20

2. Górnik Polkowice    18   39   37-16

3. Chojniczanka          19   37   34-18

4. Wigry Suwałki         18   37   27-15

5. Skra Częstochowa  19   34   28-16

6. KKS 1925 Kalisz     19   30   29-21

7. Śląsk II Wrocław     19   28   28-26

8. Sokół Ostróda         19   27   28-25

9. Stal Rzeszów          18   27   27-24

10. Motor Lublin          19   25   22-21

11. Pogoń Siedlce       19   24   30-32

12. Garbarnia Kraków 18   23   24-27

13. Bytovia                  19   21   25-28

14. Olimpia Elbląg       19   20   24-30

15. Lech II Poznań      19   18   29-36

16. Błękitni Stargard    19   18   18-41

17. Olimpia Grudziądz 19   17   16-32

18. Znicz Pruszków     19   16   16-34

19. Hutnik Kraków       18   16   23-42


II liga piłkarska, 21. kolejka:

Czwartek, 11 marca 2021

Motor Lublin - Olimpia Elbląg (19:30)

Piątek, 12 marca

Wigry Suwałki - Błękitni Stargard (17:00)

Chojniczanka - Olimpia Grudziądz (19:30)

Sobota, 13 marca

Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków (13:00)

Bytovia - Znicz Pruszków (16:00)

KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa (16:00)

Sokół Ostróda - Górnik Polkowice (16:30)

Niedziela, 14 marca

Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce (13:00, Stalowa Wola)

Hutnik Kraków - Lech II Poznań (13:15)


Do rozegrania zaległe mecze:

16. kolejka

Wigry Suwałki - Górnik Polkowice (31 marca)

17. kolejka

Hutnik Kraków - Stal Rzeszów (10 marca, 14:00)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty