Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
PP: Wieczysta nie dała rady Garbarni2021-11-03 07:41:00

W 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski doszło do derbów Krakowa. IV-ligowa Wieczysta nie sprostała II-ligowej Garbarni, przegrywając 0-5.

Wieczysta Kraków - Garbarnia Kraków 0-5 (0-4)

0-1 Michal Klec 12

0-2 Daniel Morys 19 (karny)

0-3 Michał Feliks 39

0-4 Bartłomiej Purcha 41

0-5 Bartłomiej Korbecki 64

Sędziował Tomasz Wajda (Żywiec). Żółte kartki: Plewka, Peszko, Pietras, Gamrot, Majewski, Michalski (Wieczysta).

WIECZYSTA: Plewka - Frańczak (72 Guzik), Michalski, Jampich - Burliga (46 Kołodziej), Pietras (77 Szewczyk), Gamrot, Kumah - Misak (72 Linca), Majewski, Peszko (32 Bąk).

GARBARNIA: Kozioł - Purcha, Bartków, Nakrosius, Morys - Słomka (56 Korbecki), M. Duda (77 Laskoś), Szywacz (77 Kuczera), L. Duda (57 Malik), Feliks (66 Marszalik) - Klec.

Wieczysta nie miała nic do powiedzenia w tym meczu. Goście prowadzili po 19 minutach 2-0, a do przerwy 4-0, choć goli mogło być jeszcze więcej...

Gospodarze odpadli z Pucharu Polski, a na dodatek kontuzji kolana doznał ich kapitan - Sławomir Peszko.

0-1

Klec przeprowadził rajd lewą stroną, po czym już z pola karnego uderzył precyzyjnie w "długi" róg.