Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
I liga (12): Porażka Sandecji u siebie w... Legnicy2021-10-10 20:57:00

Fortuna 1 Liga, 12. kolejka

Piątek, 8 października 2021

Arka Gdynia - Korona Kielce 0-0


Sobota, 9 października

GKS Katowice - GKS Tychy 2-2


Niedziela, 10 października

Zagłębie Sosnowiec - Resovia 0-1 (0-1)

0-1 Dawid Kubowicz 45+1


Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 1-3 (0-1)

0-1 Patryk Makuch 31

0-2 Patryk Makuch 54

1-2 Michał Walski 62 (karny)

1-3 Nemanja Mijuskovic 90+6 (karny)

Mecz w Legnicy, Sandecja gospodarzem.


Widzew Łódź - GKS Jastrzębie 3-1

Widzów 17 128.


Poniedziałek, 11 października

Chrobry Głogów - ŁKS Łódź (18:00), mecz przełożony

Środa, 20 października

Górnik Polkowice - Puszcza Niepołomice (18:00)

Odra Opole - Skra Częstochowa (20:30)

Czwartek, 21 października

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała (18:00)


1. Widzew Łódź                         12  29  26-9

2. Korona Kielce                        12  25  15-7

3. GKS Tychy                            12  22  13-11

4. Miedź Legnica                       11  21  18-11

5. Arka Gdynia                           12  20  21-12

6. Sandecja Nowy Sącz            11  19  13-11

7. Podbeskidzie Bielsko-Biała   11  18  17-14

8. ŁKS Łódź                               11  17  15-12

9. Odra Opole                            11  17  15-14

10. Chrobry Głogów                   11  15  14-10

11. Resovia                                11  12  11-13

12. Skra Częstochowa               10  12   7-12

13. GKS Katowice                      12  11  17-26

14. Zagłębie Sosnowiec             12  10  12-15

15. Górnik Polkowice                 11    9   11-17

16. Puszcza Niepołomice           11   8    9-18

17. Stomil Olsztyn                      11    7  11-18

18. GKS Jastrzębie                    12    7   9-23


Fortuna 1 Liga, 13. kolejka

Piątek, 15 października 2021

Puszcza Niepołomice - Odra Opole (18:00)

Korona Kielce - Widzew Łódź (20:30)

Sobota, 16 października

Resovia - Chrobry Głogów (12:40)

GKS Jastrzębie - Górnik Polkowice (15:00)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz (18:00)

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (18:00)

Skra Częstochowa - GKS Katowice (20:30, Katowice, Skra gospodarzem)

Niedziela, 17 października

ŁKS Łódź - Arka Gdynia (12:40)

Poniedziałek, 18 października

GKS Tychy - Stomil Olsztyn (18:00)


sandmiedz.jpg



więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty