Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Hokej > Wiadomości hokej
Pluszowe misie pofrunęły na taflę2024-01-15 18:01:00

14 stycznia na Lodowisku im. Adama „Rocha” Kowalskiego w Krakowie, w ramach meczu 33. kolejki Tauron Hokej Ligi z Re-Plast Unią Oświęcim odbyła się kolejna edycja akcji Teddy Bear Toss.


Teddy Bear Toss to znana i lubiana na całym świecie akcja zbierania pluszaków dla potrzebujących dzieci. Na krakowskim lodowisku odbyła się już dziesiąta edycja, podczas której po pierwszym golu strzelonym przez drużynę Comarch Cracovii pluszowe misie pofrunęły na lód.


Kibice zgromadzeni na hali przy Siedleckiego 7 byli świadkami licznych atrakcji i szczelnie wypełnili trybuny. Hokeiści Pasów wystąpili tego dnia w specjalnych dedykowanych bluzach, które zostały zaprojektowane we współpracy z klubem i sfinansowane przez kibiców. Koszulki następnie zostaną wystawione na internetowe aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na działalność grup młodzieżowych, zrzeszonych w Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK. Kibiców do dopingu zachęcały cheerleaderki z zespołu tanecznego Intox, a za oprawę odpowiedzialny był Adam Grzanka - satyryk i konferansjer, a prywatnie sympatyk Cracovii.


- Jestem pod ogromnym wrażeniem wspaniałej atmosfery i dopingu, jaki nasi kibice stworzyli podczas kolejnej już edycji Teddy Bear Toss. Wraz z całą drużyną ogromnie cieszymy się, że znów mogliśmy wspomóc akcję i pomóc potrzebującym – powiedział trener Comarch Cracovii Rudolf Roháček.


Ostatecznie zebrano 1874 maskotki, które już w najbliższym czasie trafią do małych pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu oraz krakowskich Domów Dziecka.


cracovia.pl

[INFORMACJA PRASOWA]


misie1.jpg
misie3.jpg
misie2.jpgwięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty