Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 11 lutego2024-02-09 16:38:00

8-10 Polsat Sport News: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

9.20-10.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo;

9.20-10.05 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej kobiet - konkurs skoków, na żywo z Otepää;

9.25-11.10 TVP Sport: Puchar Polski w piłce wodnej mężczyzn, mecz o 3. miejsce na żywo;

9.30-14.50 Polsat Sport Extra: golf - Qatar Masters, na żywo;

10.05-11.05 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - konkurs skoków, na żywo z Otepää;

10.15-12 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.10-12.45 TVP Sport: Puchar Polski w piłce wodnej mężczyzn, mecz finałowy na żywo;

11.50-13.30 Eurosport 2: kolarstwo kobiet - UAE Tour, na żywo;

12-12.20 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej kobiet - bieg na 5 km, na żywo z Otepää;

12.20-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Warta Poznań - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Fiorentina - Frosinone (liga włoska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Le Havre AC - Stade Rennais FC (liga francuska, na żywo);

13.30-15.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo z Drezna;

13.30-18 Eurosport 1 (od 14.55 w TVN): Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lake Placid;

13.40-14.45 Eurosport 2: kolarstwo przełajowe kobiet - Trophy Lille, na żywo;

13.55-16 Canal+ Sport 5: Getafe - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

14-16.30 Canal+ Sport 2: turniej tenisowy WTA w Abu Zabi, na żywo;

14.25-16.30 Polsat Sport Premium 1: Heerenveen - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.25-15.45 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Novego Mesta;

14.45-17.30 Polsat Sport: LUK Lublin - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-16.55 Polsat Sport Extra: Górnik Zabrze - Chrobry Głogów (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Bologna - Lecce (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Monza - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Canal+ Premium: West Ham Utd - Arsenal (Premier League, na żywo);

14.55-16 Eurosport 2: kolarstwo przełajowe mężczyzn - Trophy Lille, na żywo;

15-17.30 Polsat Sport Fight: Puchar Świata w short tracku, na żywo z Drezna;

15.30-17.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Marsylii, na żywo;

16-18 SportKlub: Panserraikos - Panathinaikos Ateny (liga grecka, na żywo);

16-18 Eurosport 2: kolarstwo - Clasica de Akmeria, na żywo;

16.10-18.15 Eleven Sports 4: Mallorca - Rayo Vallecano (liga hiszpańska, na żywo);

16.30-20 Canal+ Sport 2: turniej tenisowy WTA w Dosze, na żywo;

16.40-18.40 Polsat Sport Premium 3: Volendam - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

16.55-20 Polsat Sport Extra: EA7 Armani Mediolan - Happy Casa Brindisi (liga włoska koszykarzy, na żywo);

17-19 Eleven Sports 3: Montpellier HSC - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

17.25-19.20 TVP Sport, Canal+ Premium: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-19 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo z Drezna;

17.30-20 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport Premium 1: Slavia Praga - FK Jablonec (liga czeska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Genoa - Atalanta (liga włoska, na żywo);

18-19.15 Metro TV: Puchar Świata w biegach narciarskich - 20 km st. klas. kobiet, na żywo z Canmore;

18.30-20.30 SportKlub: Baxi Manresa - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 4: Sporting Lizbona - SC Braga (liga portugalska, na żywo);

19-21 Polsat Sport Fight: lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour Gold w Nowym Jorku, na żywo;

19-23.55 Eurosport 2: golf - WM Phoenix Open, na żywo;

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

19.55-21.55 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

20-22.45 Canal+ Sport 2: Miami Heat - Boston Celtics (NBA, na żywo);

20-21.15 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 20 km st. klas. mężczyzn, na żywo z Canmore;

20.05-22.45 TVP Sport: Polska - Korea Płd. (turniej prekwalifikacyjny hokeistów do igrzysk olimpijskich w Mediolanie i Cortinie d'Ampezzo, na żywo z Sosnowca);

20.30-23 Polsat Sport: Barkom Każany Lwów - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: AC Milan - Napoli (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 5: OGC Nice - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport: Barcelona - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-23.25 Eleven Sports 3: Vitoria - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

22.45-23.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-1 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Dallas, na żywo;

00.05-3 Polsat, Polsat Sport: San Francisco 49-ers - Kansas City Chiefs (Super Bowl, futbol amerykański, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty