Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 10 lutego2024-02-08 17:05:00

7.50-9.20 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

9.20-10.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

10.15-12 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

11.50-13.30 Eurosport 2: kolarstwo kobiet - UAE Tour, na żywo;

12.15-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Manchester City - Everton (Premier League, na żywo);

13.30-14.35 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

13.30-16.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo z Drezna;

13.55-15 Canal+ Sport 5: Alaves - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

14-16.30 Canal+ Premium: turniej tenisowy WTA w Abu Zabi, na żywo;

14-15.45 Eurosport 2: kolarstwo - Tour of Murcia, na żywo;

14.40-17.45 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs indyw., na żywo z Lake Placid;

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17.20 Polsat Sport Extra: Azoty Puławy - Industria Kielce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Cracovia - Radomiak (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Cagliari - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Polsat Sport Premium 1: MFK Karvina - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

15-17 SportKlub: NK Domżale - NK Bravo (liga słoweńska, na żywo);

16-18 Polsat Sport Fight: Puchar Świata w short tracku, na żywo z Drezna;

16-18 Eurosport 2: kolarstwo - Figueira Champions Classic, na żywo;

16.10-18.45 Canal+ Sport 2: Real Sociedad - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

16.30-20.40 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Marsylii, na żywo;

16.55-18.55 Eleven Sports 3, Canal+ Sport 5: RC Lens - RS Strasbourg (liga francuska, na żywo);

16.55-18.55 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski mężczyzn, na żywo z Novego Mesta;

17.20-20 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - King Szczecin (Orlen Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: AS Roma - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: PAS Janina - Aris Saloniki (liga grecka, na żywo);

18.15-19.40 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - kwalifikacje biegów sprinterskich kobiet i mężczyzn, na żywo z Canmore;

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Real Madryt - Girona (liga hiszpańska, na żywo);

19-23.55 Eurosport 2: golf - WM Phoenix Open, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Lech Poznań - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

20-1 Polsat Sport Extra: Gala boksu w Londynie, na żywo;

20.30-23 TVP Sport: sporty walki - Hexagone 14 w Dijon, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-23 Polsat Sport News: lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Sassuolo - Torino (liga włoska, na żywo);

20.45-22.30 Eurosport 1 (od 21 w Metro TV): Puchar Świata w biegach narciarskich - biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn, na żywo z Canmore;

20.45-22.30 SportKlub: Casademont Saragossa - Lenovo Tenerife (hiszpańska liga koszykarzy, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1, Canal+ Sport 5: Paris St Germain - Lille OSC (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: UD Las Palmas - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

21-23.45 Canal+ Sport 2: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (NBA, na żywo);

22.10-23.35 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.30-1.15 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs duetów, na żywo z Lake Placid;

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty