Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Środa, 6 grudnia2023-12-03 09:32:00

13-14.50 Polsat Sport: siatkówka plażowa - turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze, na żywo;

13.45-18 Eurosport 1: snooker - turniej shoot out, na żywo;

14.50-17 Polsat Sport: Stal Mielec - Widzew Łódź (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

15-17 SportKlub: NK Aluminij - NK Domżale (liga słoweńska, na żywo);

15.45-18.20 Polsat Sport Extra: ZAKSA Kęzierzyn-Koźle - LUK Lublin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

16.45-19 Polsat Sport News: Fenerbahce Stambuł - SC Potsdam (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

16.55-18.55 TVP Sport: mistrzostwa Europy w pływaniu na krótkim basenie, na żywo z Bukaresztu;

17.15-19.20 Polsat Sport Premium 3: VakifBank Stambuł - Jedincovo Stara Pazova (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

17.30-19.30 SportKlub: FC Koper - NK Maribor (liga słoweńska, na żywo);

17.50-20.40 Polsat Sport: Raków Częstochowa - Cracovia (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Bayer 04 Leverkusen - SC Padeborn (1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: 1.FC Saarbruecken - Eintracht Frankfurt(1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

17.55-20.50 Polsat Sport Premium 1: Dynamo Pardubice - Lukko Rauma (1/4 finału hokejowej Ligi Mistrzów, na żywo);

18.15-20.50 Polsat Sport Premium 2: Savino Del Bene Scandicci - Vasas Budapeszt (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

18.20-21 Polsat Sport Extra: Warta Zawiercie - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18.40-20.30 Eurosport 1: OTP Bank Pick Szeged - Industria Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.55-20.55 TVP Sport: Villanovense - Betis Balompie (2. runda Pucharu Hiszpanii, na żywo);

19.45-22 Polsat Sport Premium 4: Vero Volley Mediolan - Mulhouse Alsace (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

19.55-22 Polsat Sport Fight: AZS UMSC Lublin - Beretta Famila Schio (Euroliga koszykarek, na żywo);

20.15-23.30 Polsat Sport News: Budowlani Łódź - Calcit Kamnik (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

20.25-22.25 Polsat Sport Premium 5: Virtus Bolonia - Barcelona (Euroliga koszykarzy, na żywo);

20.30-23.55 Eurosport 1: snooker - turniej shoot out, na żywo;

20.40-22.45 Eleven Sports 1: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund (1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 2: Hertha Berlin - Hamburger SV (1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport: Korona Kielce - Legia Warszawa (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

20.50-22.55 Polsat Sport Premium 1: Fiorentina - Parma (1/8 finału Pucharu Włoch, na żywo);

20.50-22 Polsat Sport Premium 2: Heart of Midlothian - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2: Olympique Marsylia - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 TVP Sport: Atletico Astorga - Sevilla FC (2. runda Pucharu Hiszpanii, na żywo);

21-23 Polsat Sport Extra: AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

21.10-23.20 Canal+ Sport: Aston Villa - Manchester City (Premier League, na żywo);

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty