Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Wtorek, 5 grudnia2023-12-03 07:53:00

15.45-18.20 Polsat Sport Extra: Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

16.45-19.55 Polsat Sport Premium 1: Eczaczibsi Stambuł - Maritza Płowdiw (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

16.55-18.30 TVP Sport: mistrzostwa Europy w pływaniu na krótkim basenie, na żywo z Bukaresztu;

17.30-19.30 SportKlub: NK Radomlje - NK Celje (liga słoweńska, na żywo);

17.45-19.55 Polsat Sport News: ŁKS Łódź - Prometey Dnipro (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

17.50-20.40 Polsat Sport: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: 1.FC Kaiserslautern -1.FC Nuernberg (1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: 1.FC Magdeburg - Fortuna Duesseldorf (1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

18.20-21 Polsat Sport Extra: Asseco Resovia - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport Premium 2: Efes Stambuł - Panathinaikos Ateny (Euroliga koszykarzy, na żywo);

18.40-20.30 Eurosport 1: Chrobry Głogów - MOL Tatabanya (Liga Europejska piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.50-21.30 Polsat Sport Fight: Skelleftea AIK - Farjastad Karlstad (1/4 finału hokejowej Ligi Mistrzów, na żywo);

18.55-21.20 TVP Sport: Polska - Grecja (piłkarska Liga Narodów kobiet, na żywo);

19.40-21.50 Polsat Sport Premium 3: Rapperswil-Jona Lakers - Vitkovice (1/4 finału hokejowej Ligi Mistrzów, na żywo);

19.40-21.50 Polsat Sport Premium 4: Servette Genewa - Vaxjo Lakers (1/4 finału hokejowej Ligi Mistrzów, na żywo);

19.45-21.45 Polsat Sport Premium 5: Volero Le Cannet - Alba Blaj (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

19.55-22 Polsat Sport News: Śląsk Wrocław - Mincidelice Bourg en Bresse (EuroCup koszykarzy, na żywo);

20.15-22.30 Polsat Sport Premium 1: Imoco Conegliano - Allianz MTV Stuttgart (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

20.25-22.25 Polsat Sport Premium 2: Partizan Belgrad - AS Monaco (Euroliga koszykarzy, na żywo);

20.30-22.30 Eurosport 1: Górnik Zabrze - TSV Hannower-Burgdorf (Liga Europejska piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Borussia M-gladbach - VfL Wolfsburg (1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 2: FC 08 Homburg-Saar - FC St Pauli (1/8 finału Pucharu Niemiec, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport: Jagiellonia Białystok - Warta Poznań (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

20.50-22.55 Polsat Sport Premium 6: Lazio Rzym - Genoa CFC (1/8 finału Pucharu Włoch, na żywo);

21-23.30 Polsat Sport Extra: Jastrzębski Wegiel - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

21.20-22 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.10 TVP Sport: Espanyol - Real Valladolid (2. runda Pucharu Hiszpanii, II połowa na żywo);

1.30-4 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks - New York Knicks (NBA, na żywo);

4-6.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty