Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 25 listopada2023-11-22 17:01:00

5.50-14.45-12.30 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Osace, na żywo;

8.40-15.30 Polsat Sport Premium 2: motocyklowe MŚ - Grand Prix Walencji, sesja treningowa i kwalifikacyjna na żywo;

8.50-10 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - konkurs skoków w Ruce, na żywo;

9.20-11.40 TVP Sport: Francja - Uzbekistan (piłkarskie MŚ U-17 w Indonezji, mecz ćwierćfinałowy na żywo);

10-11.15 Metro TV, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. klas. kobiet, na żywo;

10-13 Polsat Sport Extra: ME w curlingu, mecz finałowy kobiet na żywo;

12-13.30 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - pojedyncza sztafeta mieszana, na żywo z Östersund;

12-13.30 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. klas. mężczyzn, na żywo;

14-17.30 Eurosport 2: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

14.05-14.45 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - bieg na 10 km w Ruce, na żywo;

14.35-16.40 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mieszana, na żywo z Östersund;

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17.20 Polsat Sport Extra: Górnik Zabrze - Azoty Puławy (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.50-17 Polsat Sport Premium 1: Stal Rzeszów - Górnik Łęczna (1. liga piłkarska, na żywo);

14.55-17.10 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Salernitana - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

15-17.20 Polsat Sport News: ME w curlingu, mecz finałowy mężczyzn na żywo;

15.45-18.45 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs skoków w Ruce, na żywo;

15.55-18.20 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Chelsea (Premier League, na żywo);

16.10-18.25 Eleven Sports 2: Valencia - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

16.25-18.30 Polsat Sport Premium 2: Excelsior - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

16.40-19.25 TVP Sport: MP w pływaniu, na żywo z Poznania;

16.55-19 Eleven Sports 3: Clermont Foot 63 - RC Lens (liga francuska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Wisła Kraków - GKS Katowice (1. liga piłkarska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa (Orlen Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Atalanta - Napoli (liga włoska, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport Premium 3: Slavia Praga - Dynamo Czeskie Budziejowice (liga czeska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Getafe - Almeria (liga hiszpańska, na żywo);

18.40-21 Polsat Sport Premium 2: FC Twente - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

18.45-20 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

18.55-21 Polsat Sport Premium 4: Al Ahli - Al Shabab (liga saudyjska, na żywo);

19.55-22.10 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

20.40-22.45 Eleven Sports 1: AC Milan - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

20.25-22.30 Polsat Sport Premium 1: Banco di Sardegna Sassari - Givova Scafati Basket (liga włoska koszykarzy, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - SBV Vitesse (liga holenderska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2: Atletico Madryt - Mallorca (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 5: RC Strasbourg - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

22.10-23.35 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty