Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 22 stycznia2023-01-20 16:57:00

7-10.30 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

8-14 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

9.15-12.15 Polsat Sport: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

10.30-11.30 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Kitzbuehel;

11.30-13 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

12-14.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w snowboardzie, na żywo;

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Sampdoria - Udinese (liga włoska, na żywo);

12.25-14.25 Canal+ Sport, Canal+ Sport 5, SportKlub: Barcelona - Surne Bilbao Basket (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

13-14.30 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Kitzbuehel;

13.25-15.25 Eleven Sports 3: Royal Antwerp - Standard Liege (liga belgijska, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 2: Villarreal - Girona (liga hiszpańska, na żywo);

14.05-16.20 TVP Sport: Puchar Świata w biatlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo;

14.15-17 Eurosport 1: snooker - turniej World Grand Prix, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport News: Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Premium 2: Twente Enschede - Utrecht (liga holenderska, na żywo);

14.30-17.20 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

14.55-16.55 Canal+ Sport: Manchester City - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Monza - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

16-18 SportKlub: Levadiakos - Lamia (liga grecka, na żywo);

16.10-18.20 Canal+ Sport 2: Elche - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20.30 TVP Sport: Iran - Polska (MŚ piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Spezia - AS Roma (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Valsa Modena - Sir Safety Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 5, SportKlub: Joventud Badalona - Gran Canaria (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Barcelona - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

19.55-23 Eurosport 1: snooker - turniej World Grand Prix, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-21.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Atalanta (liga włoska, na żywo);

21-1 Eurosport 2: golf - The American Express, na żywo;

23-23.55 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a San Juan, na żywo;

1-7 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

1-7 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty