Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 21 stycznia2023-01-19 16:41:00

7.30-10.15 TVN, Eurosport 2: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Sapporo;

8-14 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

8.50-11.45 TVP Sport: biegi narciarskie: Ski Classics - Engadin La Diagonela, na żywo;

10-13 Polsat Sport: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

10-12 SportKlub: Adelaide 36ers - Melbourne United (liga australijska koszykarzy, na żywo);

10.15-11.20 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

11.20-13 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo z Kitzbuehel;

12-14.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w snowboard, na żywo;

12.35-14.10 TVP Sport: Puchar Świata w biatlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

13.05-15 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprint kobiet i mężczyzn, na żywo;

13.25-15.30 Canal+ Sport: Liverpool - Chelsea (Premier League, na żywo);

13.55-16 Eleven Sports 2: Rayo Vallecano - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

14.30-17.20 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

14.35-16.10 TVP Sport: Puchar Świata w biatlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

15.30-18.05 Eurosport 1: Zimowa Uniwersjada Lake Placid 2023 - hokej na lodzie mężczyzn, na żywo;

16.10-18.05 TVP Sport: MKS Gniezno - Galiczanka Lwów (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sports 2: Espanyol - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

16.10-18 Polsat Sport News: Leinster Rugby - Racing 92 (Puchar Mistrzów w rugby, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - LUK Lublin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Salernitana - Napoli (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport: Atletico Madryt - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

18.55-21 Eleven Sports 2: Santa Clara - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

19.50-22 Polsat Sport: Gala tygodnika "Piłka Nożna", na żywo;

19.55-23.25 Eurosport 1: snooker - turniej World Grand Prix, na żywo;

19.55-22 Polsat Sport Premium 1: PSV Eindhoven - SBV Vitesse (liga holenderska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport Extra: BKS Bielsko-Biała - MKS Kalisz (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Fiorentina - Torino (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport News: Ulster Rugby - Sale Sharks (Puchar Mistrzów w rugby, na żywo);

21-1 Eurosport 2: golf - The American Express, na żywo;

21.25-23.25 Eleven Sports 2: Vitoria Setbal - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

20.30-21.05 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.45-22.35 SportKlub: BAXI Manresa - Unicaja (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

21.05-1.20 TVP Sport: Gala boksu w Manchesterze, na żywo;

23-1.50 Canal+ Sport: Toronto Raptors - Boston Celtics (NBA, na żywo);

2-3.45 TVN, Eurosport 2: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Sapporo;

1-7 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

1-7 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty