Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 10 grudnia2022-12-07 18:29:00

9-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo z Val d'Isere;

9-14 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

9.50-11.15 Metro, Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - bieg na 10 km st. klas. kobiet, na żywo z Beitostolen;

10-12 SportKlub: Melbourne United - Brisbane Bullets (liga australijska koszykarzy, na żywo);

10.30-11.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Sestrieres;

11.15-13.30 Metro. Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużyn mieszanych, na żywo z Titisee-Neustadt;

11.25-13.10 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Hochfilzen;

12.15-13.30 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo z Val d'Isere;

13.30-15.20 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo z Hochfilzen;

13.30-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Sestrieres; 

13.30-15.35 SportKlub: Konyaspor Basketbol - Frutti Extra Bursaspor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.30-15 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - finał Grand Prix w Turynie, na żywo;

14-17 Polsat Sport News: Racing 92 - Leinster Rugby (Puchar Mistrzów w rugby, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - LUK Lublin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.50-18 TVP 1, TVP Sport: Maroko - Portugalia (mistrzostwa świata Katar 2022, mecz 1/4 finału na żywo);

16-18 SportKlub: Pinar Karsiyaka - Aliaga Petkim Spor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

17-19.40 Polsat Sport News: Top Volley Cisterna - WithU Werona (liga włoska siatkarzy, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Sokół Łańcut - Arka Gdynia (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18-20 Eurosport 1: tenis - Diriyah Cup, na żywo;

19-23.55 Polsat Sport Fight: Sport walki - Babilon MMA 33, na żywo;

19.40-22 Polsat Sport News. Eurosport 1: łyżwiarstwo figurowe - finał Grand Prix w Turynie, na żywo;

19.50-22 TVP 1, TVP Sport: Anglia - Francja (mistrzostwa świata Katar 2022, mecz 1/4 finału na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Czarni Radom - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-23 SportKlub, Canal+ Sport 5: Joventut Badalona - Lenovo Tenerife (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

22-22.55 TVP Sport: Mundialowy wieczór, na żywo;

23-1.50 Canal+ Sport: Miami Heat - San Antonio Spurs (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty