Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 3 grudnia2022-12-02 18:38:00

7-9 Polsat Sport Extra: siatkówka plażowa - turniej World Beach Pro Tour Elite, na żywo;

8.40-9.45 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo z Lillehammer;

10-11.30 Polsat Sport News: siatkówka plażowa - turniej World Beach Pro Tour Elite, na żywo;

10.30-11.05 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo z Lillehammer;

11-12.30 Polsat Sport Extra: siatkówka plażowa - turniej World Beach Pro Tour Elite, na żywo;

11.30-14 Polsat Sport News, Eurosport 2: Puchar Świata w snowboardzie, na żywo;

12-13.40 Metro, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprinty kobiet i mężczyzn, na żywo z Lillehammer;

13.15-15.20 TVP Sport: Puchar Świata w biatlonie - sprint kobiet, na żywo.

13.45-17.30 Eurosport 2: snooker - Scottish Open, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.30-17.30 Polsat Sport News, Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

15.50-18 TVP 1, TVP Sport: Holandia - USA (mistrzostwa świata Katar 2022, mecz 1/8 finału na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - Start Lublin (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.45-19.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo z Beaver Creek;

18.30-21.15 Canal+ Sport: New York Knicks - Dallas Mavericks (NBA, na żywo);

19-23.55 Polsat Sport: Walka o pas WBC World w Londynie - waga ciężka: Tyson Fury - Derek Chisora, na żywo;

19.30-20.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo z Lake Louise;

19.30-23.20 Eurosport 2 : kolarstwo torowe - Liga Mistrzów, 4. runda na żywo;

19.50-22 TVP 1, TVP Sport: Argentyna - Australia (mistrzostwa świata Katar 2022, mecz 1/8 finału na żywo);

20-22 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Czterech Kontynentów, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport News: AZS Olsztyn - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.45-22.40 SportKlub: Unicaja - Casademont Saragossa (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

22-23.30 Eurosport 2: snooker - Scottish Open, na żywo;

23-23.55 TVP Sport: Mundialowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty