Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 26 listopada2022-11-24 07:30:00

8.30-11.15 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Ruki;

9-12 Eurosport 2: curling kobiet - mistrzostwa Europy w Östersund, mecz finałowy na żywo;

10-12 SportKlub: Melbourne United - Tasmania JackJumpers (liga australiska koszykarzy, na żywo);

10.50-13 TVP 2: Tunezja - Australia (mistrzostwa świata Katar 2022, na żywo);

11.15-12.15 Metro, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. klas. kobiet, na żywo z Ruki;

11.50-14.30 Polsat Sport News: triathlon - Abu Dhabi WTCS, finał mężczyzn na żywo;

11.45-16 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Espoo, na żywo;

12.15-13.30 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - konkurs skoków, na żywo z Ruki;

13-16 Eurosport 2: curling kobiet - mistrzostwa Europy w Östersund, mecz finałowy na żywo;

13.30-15 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. klas. mężczyzn, na żywo z Ruki;

13.50-16.30 TVP 1, TVP Sport: Polska - Arabia Saudyjska (mistrzostwa świata Katar 2022, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.20-15.50 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - bieg na 10 km, na żywo z Ruki;

15.55-18 Eleven Sports 1: Forest Green Rovers - Alverchurch (2. runda Pucharu Anglii, na żywo);

16-17 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Killington;

16.50-19.30 TVP 1, TVP Sport: Francja - Dania (mistrzostwa świata Katar 2022, na żywo);

17.15-20 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Espoo, na żywo;

17.20-20 Polsat Sport Extra: Spójnia Stargard - Czarni Słupsk (Energa Basket Liga koszykarzy, na  żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Dagenham & Redbridge - Gillingham (2. runda Pucharu Anglii, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport Premium 1: Itas Trentino - Allianz Milano (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.30-22.15 Eurosport 1: kolarstwo torowe - Liga Mistrzów, na żywo;

18.45-20 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Killington;

19-20 Polsat Sport Premium 2: Puchar Świata w bobslejach - dwójki kobiet, na żywo;

19.50-22.30 TVP 1, TVP Sport: Argentyna - Meksyk (mistrzostwa świata Katar 2022, na żywo);

19.50-22 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Espoo, na żywo;

20-22.15 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - supergigant mężczyzn, na żywo z Lake Louise;

20-23.55 Polsat Sport News: gala boksu w Londynie, na  żywo;

20.30-23 Polsat Sport: LUK Lublin - Barkom Każany Lwów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-21.30 Polsat Sport Premium 1: Puchar Świata w bobslejach - dwójki kobiet, na żywo;

20.40-23 Canal+ Sport: Gran Canaria - BAXI Manresa (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

21.55-23.55 Canal+ Sport 1, Canal+ Sport 5: US Las Palmas - CD Tenerife (liga hiszpańska, na żywo);

23-23.55 TVP Sport: Mundialowy wieczór, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport: Toronto Raptors - Dallas Mavericks (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty