Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 20 listopada2022-11-18 16:55:00

5.20-9 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Sapporo, na żywo;

9.55-11 Polsat Sport Extra: Formuła 2 - Grand Prix Abu Dhabi, na żywo;

10-11.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Levi;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

13-14.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Levi;

13.20-16.30 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Sapporo, na żywo;

13.30-14.30 Eurosport 2: kolarstwo przełajowe - Puchar Świata w Overijse, wyścig kobiet na żywo;

13.30-16 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata w Heerenveen, na żywo;

13.50-16 Polsat, Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Abu Dhabi, wyścig na żywo;

14.15-17.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

14.45-17 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15-16.15 Eurosport 2: kolarstwo przełajowe - Puchar Świata w Overijse, wyścig mężczyzn na żywo;

15.45-16.20 TVP 1, TVP Sport: mistrzostwa świata Katar 2022 - ceremonia otwarcia, na żywo;

16-16.30 Polsat Sport News: łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata w Heerenveen, na żywo;

16-22 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Turynie, na żywo;

16.30-18.30 Polsat Sport Premium 1: Sir Safety Perugia - Itas Trentino (liga włoska siatkarzy, na żywo);

16.50-20.15 TVP 1, TVP Sport: mistrzostwa świata Katar 2022 - grupa A: Katar - Ekwador, na żywo;

17.20-20 Polsat Sport News: Trefl Sopot - Stal Ostrów Wlkp. (Enrga Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Czarni Radom - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.35-19.30 Eurosport 2: Czarnogóra - Francja (ME piłkarek ręcznych, mecz o 3. miejsce na żywo);

18.25-20.20 Canal+ Sport, SportKlub: Joventut Badalona - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.45-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

20.20-22.15 Eurosport 2: Norwegia - Dania (ME piłkarek ręcznych, mecz o 1. miejsce na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Barkom Każany Lwów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.50 Polsat Sport News: Austria - Włochy (towarzyski mecz piłkarski, na żywo);

22-22.55 TVP Sport: Mundialowy wieczór, na żywo;

21.30-0.15 Canal+ Sport: Phoenix Suns - New York Knicks (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty