Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 1 października2022-09-28 18:37:00

4.50-7 TVP Sport: MŚ koszykarek, mecz o 3. miejsce, na żywo z Sydney;

7-11 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Seulu, na żywo;

7.50-10 TVP Sport: MŚ koszykarek, mecz o 1. miejsce, na żywo z Sydney;

10.55-12.25 TVP Sport: Polska - Uzbekistan (MŚ w Amp futbolu, na żywo);

11.55-13.05 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Singapuru, 3. sesja treningowa na żywo;

12.25-14.25 TVP Sport: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.25-15.55 Canal+ Sport 2: Arsenal - Tottenham (Premier League, na żywo);

13.30-15.30 Eurosport 1: kolarstwo - Tour of Croatia, na żywo;

13.50-16 Polsat Sport News: Dominikana - Tajlandia (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

13.55-16 Eleven Sports 3: Cadiz - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

14-16.30 Eurosport 2: snooker - British Open, na żywo;

14.25-16.40 TVP Sport: Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg (2. liga piłkarska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Napoli - Torino (liga włoska, na żywo);

14.55-16.20 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Singapuru, sesja kwalifikacyjna na żywo;

15-17.20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Sofii, na żywo;

15.55-18 Canal+ Sport 2: Liverpool - Brighto & Howe Albion (Premier League, na żywo);

16-17.45 Eurosport 1: skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Klingenthal, na żywo;

16.10-18.15 Canal+ Sport 5: Getafe - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

17.20-19.30 Polsat Sport Extra: Stal Rzeszów - Resovia (1. liga piłkarska, na żywo);

17.20-19.55 Polsat Sport News: GTK Gliwice - Start Lublin (Energa Basket liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.50 TVP 2, TVP Sport, Canal+ Sport: Lech Poznań - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport: Resovia - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - AS Roma (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Bayern Monachium - Ratiopharm Ulm (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

18-23.55 Polsat Sport Fight: Rocky Boxing Night w Karlinie, na żywo; 

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Sevilla - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

19.55-22.30 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Go Ahead Eagles (liga holenderska, na żywo);

20-22.30 Eurosport 1: snooker - British Open, na żywo;

20.20-23 TVP Sport, Polsat Sport: Polska - Turcja (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport Extra: LUK Lublin - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Empoli - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.40-23 Canal+ Sport 5: Lenovo Tenerife - Basquets Girona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 2: Paris St Germain - OGC Nice (liga francuska, na żywo);

21.25-23.30 Eleven Sports 3: Vitoria - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

22-23.30 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.15-1.10 TVP Sport: Gala KnockOut Boxing Night 24 w Lublinie, na żywo;

23.25-1 Polsat Sport: Charlotte FC - Philadelphia Union (MLS, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty