Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Piątek, 30 września2022-09-28 10:35:00

5-17 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Seulu, na żywo;

8.50-10.55 TVP Sport: 1. półfinał MŚ koszykarek, na żywo z Sydney;

11.20-13.30 TVP Sport: 2. półfinał MŚ koszykarek, na żywo z Sydney;

11.50-13 Eleven Sports 1: Formuła 1- Grand Prix Singapuru, 1. sesja treningowa na żywo;

12.50-15 Polsat Sport: Serbia - Kazachstan (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

13.50-16 Polsat Sport Premium 1: Chiny - Czechy (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

14-16.30 Eurosport 2: snooker - British Open, na żywo;

14.05-16 Polsat Sport Extra: Brazylia - Japonia (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

14.55-16 Eleven Sports 1: Formuła 1- Grand Prix Singapuru, 2. sesja treningowa na żywo;

15-17 Eurosport 1: kolarstwo - Tour of Croatia, na żywo;

15.50-17.30 Polsat Sport: Bułgaria - Kanada (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

16.50-18.30 Polsat Sport Premium 2: USA - Niemcy (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

17-20 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Sofii, na żywo;

17.20-19.50 Polsat Sport Extra: Spójnia Starogard - Astoria Bydgoszcz (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20.10 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Radomiak - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

18.50-21 Polsat Sport Premium 1: USA - Niemcy (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

19-22 Eurosport 1: żużel - Grand Prix Polski U-21, na żywo;

19-23.55 Polsat Sport Fight: Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej, na żywo;

19.50-22 Polsat Sport Extra: Holandia - Belgia (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

19.55-22 Eleven Sports 2: Sporting Lizbona - Gil Vicente (liga portugalska, na żywo);

19.55-23 TVP Sport: boks - gala PZB Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, na żywo; 

20.20-23 Polsat Sport: Chojniczanka - Wisła Kraków (1. liga piłkarska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Wisła Płock - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 1: Angers SCO - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 3: Athletic Bilbao - UD Almeria (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.15 Eurosport 1: snooker - British Open, na żywo;

22.10-0.10 Eleven Sports 2: FC Porto - SC Braga (liga portugalska, na żywo);

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty