Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 25 września2022-09-24 10:31:00

5.15-9 TVP Sport, Eurosport 1: kolarstwo - MŚ w Wollongong 2022 - jazda ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

9-12.10 Polsat Sport Extra: Maraton w Berlinie, na żywo;

10.55-13 TVP Sport: Hutnik Kraków - Motor Lublin (2. liga piłkarska, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.50-14.50 Polsat Sport Extra: Belgia - Kenia (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

12.55-14.45 Eurosport 2: skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinzenbach, na żywo;

13-21 Eurosport 1: tenis - Puchar Lavera, na żywo;

13.50-14.05 TVP Sport: MŚ w wioślarstwie, na żywo;

13.50-15 Polsat Sport Premium 2: Chiny - Argentyna (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

14.05-14.50 TVP Sport: skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinzenbach, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: mecz o 3. miejsce Memoriału Arkadiusza Gołasia siatkarzy, na żywo);

14.45-18.30 Polsat Sport News: Europejska Liga Futbolu Amerykańskiego, mecz finałowy na żywo;

14.50-16.55 TVP Sport: Skra Bełchatów - Knack Volley Roeselare (Tauron Giganci Siatkówki 2022, na żywo);

14.50-17 Polsat Sport Premium 1: Andora - Łotwa (piłkarska Liga Narodów, na żywo);

15.30-17.20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Metzu, finał na żywo;

16.55-19.15 TVP Sport: Jastrzębski Węgiel - Greenyard VC Maaseik (Tauron Giganci Siatkówki 2022, na żywo);

17.20-19.50 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: mecz o 1. miejsce Memoriału Arkadiusza Gołasia siatkarzy, na żywo);

17.50-20 Polsat Sport Premium 2: Słowacja - Białoruś (piłkarska Liga Narodów, na żywo);

18.30-20.30 SportKlub: mecz finałowy o Superpuchar Hiszpanii koszykarzy, na żywo;

18.50-20.50 Polsat Sport Premium 3: Niemcy - Bułgaria (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

19.50-21.50 Polsat Sport Premium 4: Serbia - Kanada (mistrzostwa świata siatkarek, na żywo);

19.50-22 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

20.35-22.40 Polsat Sport: Holandia - Belgia (piłkarska Liga Narodów, na żywo);

20.35-22.40 Polsat Sport News: Dania - Francja (piłkarska Liga Narodów, na żywo);

20.35-22.40 TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1: Walia - Polska (piłkarska Liga Narodów, na żywo);

20.35-22.40 Polsat Sport Premium 2: Austria - Chorwacja (piłkarska Liga Narodów, na żywo);

23.20-23.55 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty