Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 18 września2022-09-16 17:57:00

5.30-9 TVP Sport, Eurosport 1: kolarstwo - MŚ w Wollongong 2022 - jazda ind. na czas, na żywo;

6-9.20 Eurosport 2: FIM World Endurance Championship - 24-godzinny w Le Castellet, na żywo;

9.20-15.30 Eurosport 1: FIM World Endurance Championship - 24-godzinny w Le Castellet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-15 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Aragonii, na żywo;

11.15-13.20 TVP Sport: Motor Lublin - Wisła Puławy (2. liga piłkarska, na żywo);

12.25-14.40 Canal+ Sport: Korona Kielce - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Udinese - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-4.55 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 2: Stade de Reims - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

12.55-14.55 Polsat Sport Premium 1: St Mirren - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

13.20-14.55 TVP Sport: jeździectwo - MŚ w WKKW, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - Feyenoord (liga holenderska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Premium 2: Heerenveen - Twente (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: mecz o 3. miejsce (Bogdanka Volley Cup siatkarzy im. Tomasza Wójtowicza, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: AC Monza - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Fiorentina - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Cremonese - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 4: Olympique Marsylia - Stade Rennais (liga francuska, na żywo);

15-16.45 TVP Sport: skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Rasnovie, na żywo;

15.40-19 Canal+ Sport 5: Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno (rewanżowy mecz finałowy play-off 1. ligi żużla, na żywo); 

16.40-18.40 Polsat Sport Extra: AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: FC Nantes - RC Lens (liga francuska, na żywo);

17-19 TVP Sport: Polska - Niemcy (EuroBakset 2022, mecz o 3. miejsce, na żywo);

17.30-19.30 Canal+ Premium: Warta Poznań - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: mecz o 1. miejsce (Bogdanka Volley Cup siatkarzy im. Tomasza Wójtowicza, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: AS Roma - Atalanta BC (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Real Sociedad - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: Betis Sewilla - Girona FC (liga hiszpańska, na żywo);

18.55-20.55 Polsat Sport News: Viktoria Pilzno - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

19-21 SportKlub: Aris Saloniki - Olympiakos Pireus (liga grecka, na żywo);

19.05-21 Polsat Sport Extra: Columbus Crew - Portland Timbers (MLS, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

20.15-23 TVP Sport: Francja - Hiszpania (EuroBakset 2022, mecz o 1. miejsce, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: AC Milan - SSC Napoli (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport: Atletico Madryt - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 2: Olympique Lyon - Paris St Germain (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport: Flamengo - Fluminese (liga brazylijska, na żywo);

21.30-1.30 Eurosport 1: triatlon - PTO US Open, na żywo;

23.05-23.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.25-1.25 Polsat Sport: Palmeiras - Santos (liga brazylijska, na żywo);

5.10-8 TVP Sport, Eurosport: kolarstwo - MŚ w Wollongong 2022 - jazda ind. na czas orlików, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty