Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 20 sierpnia2022-08-18 17:56:00

8.05-12.05 TVP Sport: mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, na żywo z Monachium;

12.05-13.45 Eurosport 1, TVP Sport: mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim, na żywo z Monachium;

12.15-19 Eurosport 2: triatlon - Collins Cup w Bratysławie, na żywo;

13-16 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP Challenger w Kozerkach, na żywo;

13.20-14.35 TVP Sport: mistrzostwa Europy w kajakarstwie, na żywo z Monachium;

13.25-15.25 Polsat Sport News: Hibernian Edynburg - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

13.45-15 Eurosport 1: kolarstwo - PostNord Danmark Rundt, na żywo;

14.35-15.45 TVP Sport: mistrzostwa Europy w tenisie stołowym, na żywo z Monachium;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Wisła Płock - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

15-18 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a Espana, na żywo;

15-17.20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Challenger w Kozerkach, na żywo;

15.45-17.25 TVP Sport: mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej, na żywo z Monachium;

16-18 Polsat Sport: Argentyna - Iran (Memoriał Huberta Wagnera siatkarzy, na żywo);

16.55-19 Eleven Sports 2: AS Monaco - RC Lens (liga francuska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Wisła Kraków - Skra Częstochowa (1. liga piłkarska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.25 Eleven Sports 3: Osasuna - Cadiz (liga hiszpańska, na żywo);

17.50-19.55 Polsat Sport News: Ukraina - Cypr (elim. ME siatkarek, na żywo);

17.55-20.10 TVP Sport: Motor Lublin - Stomil Olsztyn (2. liga piłkarska, na żywo);

18.10-20.15 Eurosport 1: jeździectwo - Global Champions Tour w Londynie, na żywo;

18.25-20.15 Eleven Sports 1: FC Torino - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18.25-20.15 Eleven Sports 4: Udinese - Salernitana (liga włoska, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport: Polska - Serbia (Memoriał Huberta Wagnera siatkarzy, na żywo);

19-21 Polsat Sport Premium 1: FK Mlada Boleslav - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Warta Poznań - Widzew Łódź (Ekstraklasa, na żywo);

20.10-22.45 TVP 2, TVP Sport: mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, na żywo z Monachium;

20.15-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej European Masters, na żywo;

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Spezia Calcio (liga włoska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 4: Sassuolo - Lecce (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 5, Eleven Sports 2: Olympique Marsylia - FC Nantes (liga francuska, na żywo);

21-3 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Cincinnati, na żywo;

21.25-23.35 Eleven Sports 3: FC Porto - Sporting Lizbona (liga portugalska, na żywo);

21.55-23.55 Canal+ Sport 2: Celta Vigo - Real Madryt (liga hiszpańska, na  żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty