Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 14 sierpnia2022-08-13 11:54:00

8.35-11.25 TVP Sport: mistrzostwa Europy w pływaniu, na żywo z Rzymu;

10.15-15.45 Eurosport 1: kolarstwo - mistrzostwa Europy, wyścig ze startu wspólnego, na żywo z Monachium;

10.25-12.20 TVP Sport: AZS UJ Kraków - GKS Katowice (Ekstraliga piłkarska kobiet, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: siatkówka plażowa - PreZero Grand Prix z udziałem ZAKSY, Cuprum Lubin, Asseco Resovii, Trefla Gdańsk, LUK Lublin, Skry Bełchatów, Ślepska Suwałki, na żywo;

12-14 Eurosport 2: mistrzostwa świata w motocrossie, na żywo z Kausali;

12.15-14.25 Polsat Sport News: siatkówka plażowa - PreZero Grand Prix, na żywo; 

12.20-14.15 TVP Sport: mistrzostwa Europy w wioślarstwie, na żywo z Monachium;

12.30-15 Polsat Sport Extra: Stal Rzeszów - ŁKS Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-15 Polsat Sport Premium 1: Kilmarnock - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Sint-Truidense - Anderlecht Bruksela (liga belgijska, na żywo);

14-17 Eurosport 2: żużel - Grand Prix Wielkiej Brytanii U-21, na żywo;

14.15-15.45 TVP Sport: kolarstwo - mistrzostwa Europy, wyścig ze startu wspólnego, na żywo z 

Monachium;

14.25-16.30 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Groningen (liga holenderska, na żywo);

14.45-18 Polsat Sport: siatkówka plażowa - PreZero Grand Prix, na żywo;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Radomiak - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1, Canal+ Sport 2: AC Ajaccio - RC Lens (liga francuska, na żywo);

15-18.55 Polsat Sport Extra: Wrocław Panthers - Berlin Thunder (Europejska Liga Futbolu  Amerykańskiego, na żywo);

15.45-18 Eurosport 1: kolarstwo - Arctic Race of Norway, 2. etap na żywo;

15.55-18 TVP Sport: Lech II Poznań - Polonia Warszawa (2. liga piłkarska, na żywo);

15.55-18 Polsat Sport Premium 1: FK Jablonec - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

17-19 Eleven Sports 3: OGC Nice - RC Strasbourg (liga francuska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.35 Canal+ Sport 2: Cadiz - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

18-20.55 Eurosport 2 (od 20.05 w TVP Sport): kolarstwo torowe - mistrzostwa Europy w Monachium, na żywo;

18-20.05 TVP Sport: mistrzostwa Europy w pływaniu, na żywo z Rzymu;

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Fiorentina - Cremonense (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Bologna (liga włoska, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 4: FC Vizela - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport Extra: Sparta Praga - Sigma Ołomuniec (liga czeska, na żywo);

19.25-21.25 Canal+ Sport 5: Valencia - Girona (liga hiszpańska, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Lech Poznań - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

20.15-22.10 SportKlub: NK Domžale - NK Maribor (liga słoweńska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2: Stade Brestois 29 - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

20.50-22.50 Eleven Sports 4: Spezia Calcio - Empoli (liga włoska, na żywo);

21.25-22.05 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21.55-23.55 Eleven Sports 1: US Almeria - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.40 Canal+ Sport: Liga+ Extra, na żywo;

22-23.55 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Montrealu, finał na żywo;

23.55-2 Polsat Sport Extra: SC Internacional - Fluminense (liga brazylijska, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty