Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 31 lipca2022-07-30 14:02:00

10-11.30 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Węgier, wyścig na żywo;

11.30-12.30 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Węgier, wyścig na żywo;

12.30-15 Polsat Sport: KT Kubala Ustroń - CKT Grodzisk Mazowiecki (LOTTO Superliga tenisa, na żywo);

12.30-14.50 TVP Sport, Polsat Sport News: kolarstwo - Tour de Pologne, 2. etap Chełm - Zamość, na żywo;

12.30-15 Polsat Sport Extra: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 2: Bremer SV - Schalke 04 (1. runda Pucharu Niemiec, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 3: KRC Genk - Standard Liege (liga belgijska, na żywo);

14.45-17.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Warszawie, finał na żywo;

14.55-17.25 Polsat, Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Węgier, wyścig na żywo;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17 TVP Sport, Polsat Sport: kolarstwo - Tour de Pologne, 2. etap Chełm - Zamość, na żywo;

15-19 Polsat Sport Extra: Wrocław Panthers - Frankfurt Galaxy (Europejska Liga Futbolu Amerykańskiego, na żywo);

15.15-18 Eurosport 1: kolarstwo kobiet - Tour de France, 8. etap Lure - La Planche des Bellas Filles, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 2: SV Oberachern - Borussia Moenchengladbach (1. runda Pucharu Niemiec, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: 1.FC Kaiserslautern - SC Freiburg (1. runda Pucharu Niemiec, na żywo);

15.55-17.55 Polsat Sport Premium 1: FC Hradec Kralove - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-19.25 SportKlub: Olimpija Ljubljana - NK Bravo (liga słoweńska, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport News: Celtic - Aberdeen (liga szkocka, na żywo);

17.55-20.50 TVP Sport: Anglia - Niemcy (finał Euro 2022 kobiet, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Eintracht Brunszwik - Hertha Berlin (1. runda Pucharu Niemiec, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Erzgebirge Aue - 1.FSV Mainz 05 (1. runda Pucharu Niemiec, na żywo);

18.55-20.55 Polsat Sport: Sparta Praga - Slovan Liberec (liga czeska, na żywo);

19-22 Polsat Sport Extra: siatkówka plażowa - turniej World Beach Pro Tour Future w Mysłowicach, na  żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

20-22 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Umag, na żywo;

20.15-22.15 SportKlub: NK Celje – NŠ Mura (liga słoweńska, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport: Internacional SC - Atletico Mineiro (liga brazylijska, na żywo);

21.45-22.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.20 Canal+ Sport: Liga+ Extra, na żywo;

23-1 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Atlancie, finał na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty