Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 19 czerwca2022-06-18 13:22:00

4.50-7 Polsat Sport: Bułgaria - Belgia (Liga Narodów siatkarek, na żywo);

7-9 Polsat Sport News: badminton - turniej BWF World Tour w Dżakarcie, na żywo;

8.50-11 Polsat Sport Extra: Tajlandia - USA (Liga Narodów siatkarek, na żywo);

9-18 Polsat Sport News: siatkówka plażowa - Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie, na żywo;

9.45-15 TVP Sport: wioślarstwo - zawody Pucharu Świata w Poznaniu, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.10-13 Eurosport 1: kolarstwo kobiet - Tour de Suisse, na żywo;

11.30-12.45 Eurosport 2: Puchar Świata w kajakarstwie górskim, na żywo z Krakowa;

12.50-15 Polsat Sport Extra: Japonia - Chiny (Liga Narodów siatkarek, na żywo);

13-15 Eurosport 1: kolarstwo - Wyścig Dookoła Słowenii, na żywo;

13.40-16 Canal+ Sport 5: Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno (1. liga żużla, na żywo);

14.30-17.10 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Halle, na żywo;

15-17 SportKlub: Bayern Monachium - Alba Berlin (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

15-18 Polsat Sport Extra: Frankfurt Galaxy - Wrocław Panthers (Europejska Liga Futbolu Amerykańskiego, na żywo);

15-16.55 TVP Sport: Dart: World Cup of Darts we Frankfurcie nad Menem, na żywo;

15.15-17.15 Eurosport 1: THW Kiel - Veszprem Telekom (mecz o 3. miejsce Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

16-18.45 Canal+ Sport 5: Stal Gorzów - Sparta Wrocław (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

16.30-17.45 Eurosport 2: Puchar Świata w kajakarstwie górskim, na żywo z Krakowa;

17.10-17.50 Polsat Sport: MŚ w siatkówce plażowej, na żywo z Rzymu;

17.45-20 Eurosport 1: Łomża Vive Kielce - Barcelona (mecz o 1. miejsce Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.50-20 Polsat Sport: Niemcy - Dominikana (Liga Narodów siatkarek, na żywo);

17.55-20 TVP Sport: MŚ w pływaniu, na żywo z Budapesztu;

17.55-20 Canal+ Sport 2: Real Madryt - Barcelona (finał play-off ligi hiszpańskiej koszykarzy, na żywo);

18.45-21.15 Canal+ Sport 5: Apator Toruń - Unia Leszno (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

19-23.20 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Kanady, wyścig na żywo;

19.55-22.30 Polsat Sport Extra: MŚ w siatkówce plażowej, na żywo z Rzymu;

20.05-23 TVP Sport: Dart: World Cup of Darts we Frankfurcie nad Menem, na żywo;

20.50-23 Polsat Sport: Turcja - Korea Płd. (Liga Narodów siatkarek, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2: CD Tenerife - Girona FC (rewanżowy mecz barażowy o hiszpańską LaLigę na żywo);

20.55-23 Polsat Sport Premium 1: Coritiba - Atletico Paranaense (liga brazylijska, na żywo);

23-23.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.05-1 Polsat Sport Premium 1: New England Revolution - Minnesota Utd (MLS, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty