Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 21 maja2022-05-19 19:57:00

11-11.50 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Hiszpanii, wyścig na żywo;

11.15-14 TVP Sport: USA - Szwecja (hokejowe MŚ elity, na żywo);

12.30-14.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii, 3. sesja treningowa, na żywo;

12.50-15 Eurosport 1: kolarstwo - Giro d'Italia, 14. etap Santena - Turyn, na żywo;

14.25-16.25 TVP Sport: Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

15-17.15 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii, sesja kwalifikacyjna, na żywo;

15-17.20 Polsat Sport: lekkoatletyka - Diamentowa Liga w Birmingham, na żywo;

15-18 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Genewie, na żywo;

15.55-18 Eleven Sports 4: Wycombe Wanderers - Sunderland (3. liga angielska, finałowy mecz barażowy, na żywo);

16-23 Canal+ Sport: Multiliga+ Ekstraklasy, na żywo;

16-18 Polsat Sport News: Glasgow Rangers - Heart of Midlothian (finał Pucharu Szkocji, na żywo);

17.10-19.15 Eleven Sports 2: Genoa - Bologna (liga włoska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport: Czarni Słupsk - Anwil Włocławek (mecz o 3. miejsce Energa Basket Ligi koszykarzy, na żywo);

17.25-19.30 TVP Sport, Canal+ Sport 2: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport 5: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Now: Wisła Kraków - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Family: Legia Warszawa - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Lech Poznań - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Eleven Sports 3: Valencia - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

19-21.30 Polsat Sport Extra: koszykówka mężczyzn - Final Four Euroligi, finał na żywo;

19-1.30 Polsat Sport News: Golf - PGA Championship, na żywo;

19.55-22 Eurosport 1: RB Lipsk - SC Freiburg (finał Pucharu Niemiec, na żywo);

20.30-21.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Fiorentina - Juventus (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Atalanta - Empoli (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 4: Lazio Rzym - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

2.30-5.15 Canal+ Sport: Boston Celtics - Miami Heat (mecz fazy play-off NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty