Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 15 maja2022-05-14 10:26:00

8-10.30 Polsat Sport Extra: badminton - turniej finałowy Thomas & Uber Cup w Bangkoku, na żywo;

10.30-12.50 Polsat Sport News: badminton - turniej finałowy Thomas & Uber Cup w Bangkoku, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-15.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Francji, na żywo;

11.25-17.45 Eurosport 1: kolarstwo - Giro d'Italia, 9. etap Isernia - Blockhaus, na żywo;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Stal Mielec - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa piłkarska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Bologna - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: Miedź Legnica - Widzew Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);

12.50-14.25 Polsat Sport News: siatkówka plażowa - VW Beach Pro Tour Futures w Madrycie, na żywo;

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Tottenham - Burnley (Premier League, na żywo);

13-15.30 Canal+ Premium: turniej tenisowy WTA w Rzymie, na żywo;

13.35-17.10 TVP Sport: żużel - drużynowe mistrzostwa Europy, na żywo z Poznania;

14.25-16.25 Polsat Sport News: Vitesse - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord - Twente (liga holenderska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Napoli - Genoa (liga włoska, na żywo);

14.55-17.25 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna (Ekstraklasa piłkarska, na żywo);

16-18.30 Canal+ Sport 5: Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik (1. liga żużlowa, na żywo);

16-18 Eurosport 2: motocross - MŚ w Riola Sardo, na żywo;

16-19 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Rzymie, finał na żywo;

16.55-18.55 Polsat Sport News: Viktoria Pilzno - Banik Ostrawa (liga czeska, na żywo);

17.10-19.15 TVP Sport: Chojniczanka - Olimpia Elbląg (2. liga piłkarska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Radomiak - Wisła Kraków (Ekstraklasa piłkarska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Everton - Brentford (Premier League, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: AC Milan - Atalanta (liga włoska, na żywo);

18.55-21.15 Canal+ Sport 5: Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra (1. liga żużlowa, na żywo);

19.15-21.40 TVP Sport: Czechy - Szwecja (hokejowe MŚ elity, na żywo);

19.25-21.25 Eleven Sports 2: Getafe - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

19.25-21.25 Eleven Sports 3: Villarreal - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

19.25-21.35 Canal+ Sport: Atletico Madryt - Sevilla FC (liga hiszpańska, na żywo);

19.25-21.35 Canal+ Sport 2: Cadiz - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

19.50-22 Polsat Sport News: Atlanta Utd - New England Revolution (MLS, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Cagliari - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Extra: FC Sao Paulo - Cuiaba EC (liga czeska, na żywo);

21.40-22.25 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty