Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 23 stycznia2022-01-21 15:01:00

7-14 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

7-11 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

10.45-12.05 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - mistrzostwa Czterech Kontynentów, na żywo;

10.50-13.45 TVP Sport: Siarka Tarnobrzeg - TT Saint Quentinos (1/8 finału Ligi Mistrzyń w tenisie stołowym, na żywo);

11.30-13.15 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo;

11.30-14 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - mistrzostwa Czterech Kontynentów, na żywo;

12.10-14.20 Polsat Sport Premium 1: NEC Nijmegen - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Cagliari - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

13.15-15 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo;

13.55-16 Eleven Sports 4: Granada - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

14.15-17.20 TVP Sport: jeździectwo - Cavaliada Tour w Sopocie, na żywo;

14.45-17 Polsat Sport: Warta Zawiercie - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Crystal Palace - Liverpool (Premier League, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport 2: Leicester City - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Torino - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Spezia - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

15.05-17 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

15.20-17.15 Eurosport 2: Polska - Rosja (mecz 2. rundy fazy grupowej ME piłkarzy ręcznych, na żywo);

16.30-19 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - mistrzostwa Czterech Kontynentów, na żywo;

16.55-19 Canal+ Sport 2, Eleven Sports 3: Montpellier - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

17.20-19.15 TVP Sport: Portugalia - Holandia (ME w futsalu, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Chelsea - Tottenham (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.50-19.45 Eurosport 2: Niemcy - Szwecja (mecz 2. rundy fazy grupowej ME piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Empoli - AS Roma (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Rayo Vallecano - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Real Sociedad - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

19.05-21.30 Canal+ Sport 2: New York Knicks - Los Angeles Clippers (NBA, na żywo);

19.45-23.55 Eurosport 1: snooker - turniej Shoot Out, na żywo;

20.20-22.10 Eurosport 2: Hiszpania - Norwegia (mecz 2. rundy fazy grupowej ME piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Chemik Police - Legionovia (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: AC Milan - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Canal+ Sport, Eleven Sports 3: Paris St Germain - Stade de Reims (liga francuska, na żywo);

21.25-23.25 Eleven Sports 4: FC Porto - Famalicao (liga portugalska, na żywo);

21.30-22.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1-7 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

1-7 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty