Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 22 stycznia2022-01-20 11:41:00

7-14 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

7-10 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

8.50-10 i 10.20-12.10 TVP Sport: biegi narciarskie - Visma Ski Classic w La Dogonella, na żywo;

10-11.30 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo;

11.15-13.30 Polsat Sport News: PŚ w narciarstwie dowolnym - skicross, na żywo;

11.30-13 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo;

11.30-12.40 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - mistrzostwa Czterech Kontynentów, na żywo;

12.40-14.45 Polsat Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

12.40-13.30 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - mistrzostwa Czterech Kontynentów, na żywo;

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Nottingham Forrest - Derby County (1. liga angielska, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport: Everton - Aston Villa (Premier League, na żywo);

13.45-18 Eurosport 2: snooker - turniej Shoot Out, na żywo;

13.55-15.55 nSport: Levante - Cadiz (liga hiszpańska, na żywo);

14.20-16.15 TVP Sport: Gruzja - Azerbejdżan (ME w futsalu, na żywo);

14.45-17 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo;

14.55-17 Eleven Sports 1: Genoa - Udinese (liga włoska, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Leeds Utd - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 3: Birmingham City - Barnsley (1. liga angielska, na żywo);

16.10-18.20 nSport: Villareal - Mallorca (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-19 Eleven Sports 2: Stade Brestois - Lille OSC (liga francuska, na żywo);

17.25-19.10 TVP Sport: Hiszpania - Bośnia i Hercegowina (ME w futsalu, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-19.55 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Venezia (liga włoska, na żywo);

16.15-18.30 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - zawody w Titisee-Neustadt, na żywo;

18.25-20.30 Canal+ Sport: Southampton - Manchester City (Premier League, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Sevilla - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

19-23.55 Polsat Sport Fight: Gala Fight Exclusive Night 38 w Ostrowie Wielkopolskim, na żywo;

19.30-22.15 TVP Sport: jeździectwo - Cavaliada Tour w Sopocie, na żywo;

19.45-23.55 Eurosport 2: snooker - turniej Shoot Out, na żywo;

19.55-22 Polsat Sport Extra: AZ Alkmaar - Cambuur (liga holenderska, na żywo);

20.20-22.20 Eurosport 2: Dania - Chorwacja (mecz 2. rundy fazy grupowej ME piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Asseco Resovia - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 nSport: Valencia - Herbalife Gran Canaria (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Atalanta (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2: Atletico Madryt - Valencia (liga hiszpańska na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport, Eleven Sports 3: RC Lens - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

21.25-23.25 Eleven Sports 4: Sporting Lizbona - SC Braga (liga portugalska, na żywo);

22.15-23 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1-3.45 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks - Sacramento Kings (NBA, na żywo);

1-7 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

1-7 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty