Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 16 stycznia2022-01-14 17:07:00

9-12 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

10-11.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Wengen;

10.05-12.15 Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

11.15-12.35 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo z Zauchensee;

11.55-12.50 TVP Sport: Atletico Baleares - Valencia CF (1/8 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

12.30-14.25 SportKlub: Valencia - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Sassuolo - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

12.40-14 Polsat Sport News, Eurosport 1: biathlonowy Puchar Świata - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Ruhpolding;

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Hull City - Stoke City (1. liga angielska, na żywo);

13-14.35 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

13.30-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Wengen;

13.45-17 Eurosport 2: snooker - turniej Masters w Londynie, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport News: FC Groningen - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

14.30-18.15 Eurosport 1, TVP Sport (od 15.45 w TVP 1): Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs indyw. w Zakopanem, na żywo;

14.35-15.40 Polsat Sport News, Eurosport 1: biathlonowy Puchar Świata - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo z Ruhpolding;

14.35-17.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 2: ME w łyżwiarstwie figurowym - pokazy mistrzów, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: West Ham Utd - Leeds Utd (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: AS Monaco - Clermont Foot (liga francuska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Venezia - Empoli (liga włoska, na żywo);

15.40-18 Polsat Sport News: Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: Troyes AC - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

17-19 SportKlub: Real Madryt - Casademont Saragossa (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Tottenham Hotspur - Arsenal (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: GKS Katowice - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-19.50 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: AS Roma - Cagliari Calcio (liga włoska, na żywo);

18.15-19.45 Eurosport 1: Austria - Niemcy (mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 4: FC Vizela - Sporting Lizbona (liga portugalska, na żywo);

19-21.50 Canal+ Sport 2: Detroit Pistons - Phoenix Suns (NBA, na żywo);

19.10-21.10 TVP Sport: Mallorca - Espanyol (1/8 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

19.25-21.25 Eleven Sports 1: Real Madryt - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

20.20-22.15 Eurosport 1: Polska - Białoruś (mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Chemik Police (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Atalanta - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3, Canal+ Sport: Olympique Marsylia - Lille OSC (liga francuska, na żywo);

21.25-23.30 Eleven Sports 4: Belenenses - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.15-23.257 Eurosport 1: snooker - turniej Masters w Londynie, na żywo;

1-7 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, na żywo;

1-7 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty