Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 15 stycznia2022-01-13 16:59:00

8.30-10.30 Eurosport 1: turniej tenisowy ATP w Adelajdzie, finał na żywo;

9.05-10.30 Eurosport 2: Puchar Świata w snowboardzie, na żywo;

9.30-10.30 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classic, na żywo;

10.30-12.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo z Zauchensee;

10.45-12.05 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classic, na żywo;

12.15-14.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo z Wengen;

12.35-14 Polsat Sport Extra, Eurosport 2: ME w łyżwiarstwie figurowym - program dowolny par tanecznych, na żywo;

12.40-14.45 TVP Sport: KPR Gminy Kobierzyce - JKS Jarosław (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

13.25-15.30 Eleven Sports 2: Luton Town - Bournemouth (1. liga angielska, na żywo);

14.20-17 Polsat Sport News, Eurosport 1: biathlonowy Puchar Świata - sztafeta mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - Torino FC (liga włoska, na żywo);

15-18.15 Eurosport 1, TVP Sport (od 15.45 w TVP 1): Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużynowy w Zakopanem, na żywo;

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Watford (Premier League, na żywo);

15.55-18 Eleven Sports 3: Derby County - Sheffield Utd (1. liga angielska, na żywo);

16.15-17.30 Eurosport 2: snooker - turniej Masters w Londynie, na żywo;

16.55-18.55 nSport, Eleven Sports 2: AS St Etienne - RC Lens (liga francuska, na żywo);

17-19.55 Polsat Sport News: ME w łyżwiarstwie figurowym - program dowolny solistek, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport: Stal Nysa - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-19.50 Polsat Sport Extra: Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.50-19.45 Eurosport 2: Słowacja - Litwa (mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Salernitana - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 TVP Sport: Girona FC - Rayo Vallecano (1/8 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Aston Villa - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 2: Benfica Lizbona - Moreirense FC (liga portugalska, na żywo);

19.45-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej Masters w Londynie, na żywo;

19.55-22 Polsat Sport News: Feyenoord Rottertdam - SBV Vitesse (liga holenderska, na żywo);

20-21.30 Polsat Sport Extra: ME w łyżwiarstwie figurowym - program dowolny solistek, na żywo;

20.20-22.15 Eurosport 2: Słowenia - Dania (mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-21.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Udinese Calcio (liga włoska, na żywo);

20.45-22.40 nSport, SportKlub: UCAM Murcja - Hereda San Pablo Burgos (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2, Canal+ Sport: Paris St Germain - Stade Brestois 29 (liga francuska, na żywo);

21.25-23.25 TVP Sport: Betis Balompie - Sevilla FC (1/8 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

23.55-2.50 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty