Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Wtorek, 7 grudnia2021-12-05 09:27:00

13.45-18 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

13.50-16 Polsat Sport Premium 1: Paris St Germain - Club Brugge KV (Liga Młodzieżowa UEFA, na żywo);

15.50-18 Polsat Sport Premium 2: Real Madryt - Inter Mediolan (Liga Młodzieżowa UEFA, na żywo);

17.50-20.20 Polsat Sport: Kamerun - Polska (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.50-20.20 Polsat Sport Premium 3: Portoryko - Uzbekistan (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.50-20.20 Polsat Sport Extra: Prometey Dnipro - Developers Rzeszów (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Sparta Praga - Rogle Angelholm (Liga Mistrzów hokeistów, na żywo);

18.45-20.40 Polsat Sport Premium 1: RB Lipsk - Manchester City (Liga Mistrzów, na żywo);

18.45-20.40 Polsat Sport Premium 2: Paris St Germain - Club Brugge KV (Liga Mistrzów, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport: Rosja - Serbia (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport News: Francja - Czarnogóra (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Extra: Holandia - Szwecja (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 1: Hiszpania - Austria (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 2: Dania - Korea Płd. (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 3: Chorwacja - Japonia (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.40-22.30 Eurosport 1: Bidasoa Irun - Orlen Wisła Płock (Liga Europejska piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Premium 1: Real Madryt - Inter Mediolan (Liga Mistrzów, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Premium 2: AC Milan - Liverpool (Liga Mistrzów, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Premium 3: FC Porto - Atletico Madryt (Liga Mistrzów, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Premium 4: Ajax Amsterdam - Sporting Lizbona (Liga Mistrzów, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Premium 5: Borussia Dortmund - Besiktas Stambuł (Liga Mistrzów, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport Premium 6: Szachtar Donieck - Sheriff Tyraspol (Liga Mistrzów, na żywo);

21.50-1 Polsat Sport Extra: UPCN San Juan - Funvic Natal (klubowe MŚ siatkarzy, na żywo);

22.30-23.55 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1.20-3.30 Polsat Sport: Sada Cruzeiro - Fooland Sirjan (klubowe MŚ siatkarzy, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty