Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
- Uwaga, kibice! Dogrywka w 47. MPKS!
- 47. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2024
- Rozgrzewka kibiców przed Omnibusem
- VI Ogólnopolski Omnibus Sportowy - konkurs dla kibiców (akt.)
13.05-15 Polsat Sport (od 13.35 w Eurosport 1): Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski kobiet, na żywo;
13.45-18.45 Eurosport 2: snooker - turniej UK Championship, na żywo;
16.30-18 Polsat Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski mężczyzn, na żywo;
17.20-20 Polsat Sport Extra: Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);
17.55-19.50 Polsat Sport Premium 1: Chorwacja - Brazylia (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);
17.55-19.50 Polsat Sport Premium 2: Korea Płd. - Kongo (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);
17.55-19.50 Polsat Sport Premium 3: Austria - Chiny (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);
18-19.50 Polsat Sport: Niemcy - Czechy (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);
18-20 Polsat Sport News: Visła Bydgoszcz - AZS AGH Kraków (1. liga siatkarzy, na żywo);
18.25-20.30 Eleven Sports 2: Torino - Empoli (liga włoska, na żywo);
19.25-21.30 TVP Sport: CD Utrilla - Valencia CF (1. runda Pucharu Hiszpanii, na żywo);
19.50-22 Polsat Sport: Widzew Łódź - Wisła Kraków (1/8 finału Pucharu Polski, na żywo);
20.20-22.30 Polsat Sport Premium 2: Węgry - Słowacja (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);
20.20-22.30 Polsat Sport Premium 4: Dania - Tunezja(MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);
20.20-22.30 Polsat Sport Premium 5: Japonia - Paragwaj (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);
20.30-23 Polsat Sport News: Sir Sicoma Perugia - Trentino Itas (Liga Mistrzów siatkarzy, na żywo);
20.30-22.45 Polsat Sport Premium 1: Celtic Glasgow - Heart of Midlothian (liga szkocka, na żywo);
20.40-22.40 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Udinese (liga włoska, na żywo);
20.40-22.30 Eurosport 2: Paris St Germain - Łomża Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);
21.10-23.30 Canal+ Sport: Manchester Utd - Arsenal (Premier League, na żywo);
21.10-23.30 Canal+ Sport 2: Tottenham - Brentford (Premier League, na żywo);
21.20-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;
21.30-22.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;
1.30-4.15 Canal+ Sport: New York Knicks - Chicago Bulls (NBA, na żywo).