Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 27 listopada2021-11-25 17:24:00

7.30-10 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

9-10.10 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - konkurs skoków, na żywo z Ruki;

10.10-11.40 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 15 km st. klas. mężczyzn, na żywo z Ruki;

11.30-12.30 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

11.35-13.15 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ind. kobiet, na żywo;

12-13.30 Eurosport 2: Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet, na żywo z Niżnego Tagiłu;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: Chrobry Głogów - Arka Gdynia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.50 TVP Sport: Gwardia Opole - Azoty-Puławy (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.15-13.40 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

13.25-14.50 Metro, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. klas. kobiet, na żywo z Ruki;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Arsenal - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

13.25-15.30 Eleven Sports 3: Preston North End - Fulham (1. liga angielska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-15 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ind. mężczyzn, na żywo;

14.55-17 Eleven Sports 1: Empoli - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Sampdoria - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

14.55-17.10 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

16-16.15 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ind. mężczyzn, na żywo;

16.10-18.20 nSport: Almeria - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

16.15-16.25 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

16.25-17.10 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ind. mężczyzn, na żywo;

16.40-18.15 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - skoki w Ruce, na żywo;

17-20 Polsat Sport News: finał ME w curlingu kobiet, na żywo;

17.10-19 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

17.25-19.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.50 TVP Sport: Hiszpania - Polska (mecz towarzyski piłkarek ręcznych, na żywo);

18.10-20.20 Eleven Sports 3: Almeria - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

18.15-21 Eurosport 1: kolarstwo torowe - Liga Mistrzów, na żywo;

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Brighton & Howe Albion - Leeds Utd (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Mallorca - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

18.50-20 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - slalom gigant kobiet, na żywo z Killington;

19.45-22 TVP Sport: Gala Knock Out Boxing Night 19 w Ostrołęce, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

20-21.45 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo z Lake Louise;

20.30-22.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - LUK Lublin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Venezia - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Extra: Palmeiras - Flamengo (Copa Libertadores, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2: OGC Nice - FC Metz (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Villarreal - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

21.25-23.25 Eleven Sports 3: Belenenses - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

22-22.20 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.20-0.30 TVP Sport: Gala Knock Out Boxing Night 19 w Ostrołęce, na żywo;

23.55-2.50 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty