Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Piątek, 26 listopada2021-11-24 07:18:00

9-11.45 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: półfinał ME w curlingu kobiet, na żywo;

10-11 Polsat Sport: Puchar Świata w skeletonie mężczyzn, na żywo;

10.50-11.55 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - konkurs skoków, na żywo z Ruki;

11.30-16 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

11.45-13.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w skeletonie mężczyzn, na żywo;

12.20-14.10 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprintu kobiet i mężczyzn st. klas., na żywo z Ruki;

13.30-16 Polsat Sport News, Eurosport 1: półfinał ME w curlingu kobiet, na żywo;

14.30-15 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w skeletonie kobiet, na żywo;

15-15.30 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - bieg na 5 km, na żywo z Ruki;

15.30-17 Eurosport 2: Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet, na żywo z Niżnego Tagiłu;

16-17 Polsat Sport News: Puchar Świata w skeletonie kobiet, na żywo;

16-19 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

16.30-19.10 Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - kwalifikacje w Ruce, na żywo;

17-18 TVP Sport, Polsat Sport News: losowanie play-off mistrzostw świata 2022 w piłce nożnej, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport: Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

18-20 nSport, Canal+ Sport: Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 TVP Sport: Ruch Chorzów - Motor Lublin (2. liga piłkarska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News, Eurosport 2: mecz o 3. miejsce w curlingu kobiet, na żywo;

19.50-21.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo z Lake Louise;

20.05-22 TVP Sport: Gala Tymex Boxing Night 19 w Radomsku, na żywo;

20.25-22.25 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Radomiak Radom (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport Extra: Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała (1. liga piłkarska, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport News: Ax Armani Mediolan - Olympiakos Pireus (Euroliga koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Cagliari - Salernitana (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sports 2: RC Lens - Angers SCO (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Athletic Bilbao - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 4: West Bromwich Albion - Nottingham Forrest (1. liga angielska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Los Angeles Lakers - Detroit Pistons (NBA, na żywo);

22-22.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.15-0.30 TVP Sport: Gala Tymex Boxing Night 19 w Radomsku, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty