Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 21 listopada2021-11-20 11:03:00

9-12 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

9-12 Polsat Sport Extra: ME w curlingu, na żywo;

10.20-11.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Levi;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 2: Sassuolo - Cagliari (liga włoska, na żywo);

12.30-14.20 SportKlub: Real Madryt - Real Betis (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: ŁKS Łódź - GKS Tychy (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2: Stade Brestois - RC Lens (liga francuska, na żywo

12.55-14.55 Eleven Sports 4: Derby County - Bournemouth (1. liga angielska, na żywo);

13.20-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Levi;

13.30-14.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

13.55-15.55 nSport: Getafe - Cadiz (liga hiszpańska, na żywo);

14-17 TVP Sport: snooker - Champion of Champions, na żywo;

14-18 Eurosport 2: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

14-17.40 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Kataru, wyścig na żywo;

14.25-16.30 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle (liga holenderska, na żywo);

14.30-20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Turynie, na żywo;

14.30-16.50 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - Internationaux de France, na żywo;

14.45-17 Polsat Sport: Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17.10 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Canal+ Premium: Manchester City - Everton (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Bologna - Venezia (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 4: Salernitana - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Polsat Sport Premium 2: 1.FC Slovacko - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

15.35-18.15 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Niżnego Tagiłu;

16.05-17.20 Polsat Sport News: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo ze Stavanger;

16.10-18.10 Eleven Sports 2: Granada - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo

16.40-18.40 Polsat Sport Premium 1: RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport News: Śląsk Wrocław - GTK Gliwice (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.50 TVP Sport, Canal+ Premium: Górnik Zabrze - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.35 Canal+ Sport: Tottenham - Leeds Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: LUK Lublin - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Polsat Sport Premium 2: Slavia Praga - FK Jablonec (liga czeska, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

20-23.55 Polsat Sport News: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Budowlani Łódź (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Genoa - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2, Canal+ Sport: Olympique Lyon - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 nSport: Real Sociedad - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-21.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks (NBA, na żywo);

21.45-23.55 TVP Sport: snooker - Champion of Champions, na żywo;

23.30-1.30 Polsat Sport: Portland Timbers - Minnesota United (MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty