Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 20 listopada2021-11-19 11:16:00

9-12.30 Polsat Sport: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

9-11.30 Polsat Sport Extra: ME w curlingu, na żywo;

10.20-11.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Levi;

11.30-16 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Turynie, na żywo;

11.30-13.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Kataru, 3. sesja treningowa na żywo;

12.10-14.10 TVP Sport: Stal Mielec - MMTS Kwidzyn (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.25-14.40 Canal+ Sport: Warta Poznań - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.50-15.30 Polsat Sport News, Eurosport 2: łyżwiarstwo figurowe - Internationaux de France, na żywo;

13.15-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Levi;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Leicester City - Chelsea (Premier League, na żywo);

13.25-15.30 Eleven Sports 4: Sheffield Utd - Covetry City (1. liga angielska, na żywo);

13.30-15.30 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi - Galatasaray Stambuł (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 2: Celta Vigo - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

13.55-16 nSport: Szkocja - Japonia (rugby Autumn Nations Series, na żywo);

14-17 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Kataru, kwalifikacje na żywo;

14.25-16.50 TVP Sport: Polska - Szwajcaria (Rugby Europe Trophy, na żywo);

14.45-17 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17.10 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Atalanta - Spezia (liga włoska, na żywo);

15.35-18.15 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Niżnego Tagiłu;

16-18 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor - Büyükçekmece Basketbol (liga turecka koszykarzy, na żywo);

16.05-18.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

16.10-18.20 Eleven Sports 2: Sevilla - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

16.25-18.30 Polsat Sport Premium 1: PSV Eindhoven - Vitesse (liga holenderska, na żywo);

16.55-18.55 nSport, Eleven Sports 3: Paris SG - FC Nantes (liga francuska, na żywo);

17-17.45 Eurosport 2: łyżwiarstwo figurowe - Internationaux de France, na żywo;

17.25-19.30 Canal+ Sport: Stal Mielec - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.50-20 TVP Sport: Chojniczanka - Wigry Suwałki (2. liga piłkarska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Monbus Obradoiro - Casademont Saragossa (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.15-19 Eurosport 1: łyżwiarstwo figurowe - Internationaux de France, na żywo;

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Liverpool - Arsenal (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Atletico Madryt - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-23 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Turynie, na żywo;

19.45-21 Eurosport 1: jeździectwo - Global Champions Tour w Pradze, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Lech Poznań - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Czarni Radom - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport Premium 1: Philadelphia Union - New York Red Bulls (MLS, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Fiorentina - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20-21.25 TVP Sport: snooker - Champion of Champions, na żywo;

20.40-22.40 nSport, SportKlub: Lenovo Tenerife - Herbalife Gran Canaria (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Barcelona - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-21.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21.45-23.55 TVP Sport: snooker - Champion of Champions, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: New York Knicks - Houston Rockets (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty