Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 24 października2021-10-22 17:15:00

8-11 Polsat Sport: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

9.50-11 Eurosport 1: alpejski Puchar świata - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

11-13 Canal+ Sport: turniej tenisowy WTA w Moskwie, na żywo;

11-12.55 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

11-15 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Emilii-Romanii, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12-14 Eurosport 2: MŚ w motocrossie, na żywo z Trydentu;

12.55-14.55 Canal+ Sport 2, Eleven Sports 4: OGC Nice - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo)

12.55-15 Polsat Spor Extra: St Mirren - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

13-17 TVP Sport: MŚ w kolarstwie torowym, na żywo z Roubaix;

13.20-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar świata - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

14.45-17.10 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.30-17.20 Eurosport 1: MŚ w kolarstwie torowym, na żywo z Roubaix;

14.55-17.10 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Tottenham Hotspur (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Hellas Werona - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 4: Fiorentina - Cagliari (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

15-17 Eurosport 2: MŚ w motocrossie, na żywo z Trydentu;

15-17.30 Polsat Sport Extra: badminton - turniej BWF World Tour w Odense, na żywo;

15.55-18 Polsat Sport Premium 2: Dynamo Czeskie Budziejowice - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

16-18 Polsat Sport News: Superpuchar Włoch siatkarzy, finał na żywo;

16.10-18.05 Eleven Sports 1, Canal+ Premium: FC Barcelona - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-19 Polsat Sport Premium 1: Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: AS Monaco - Montpellier HSC (liga francuska, na żywo);

17.10-19.15 TVP Sport: Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.15-19.30 Canal+ Sport: Manchester Utd - Liverpool (Premier League, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport 2: Warta Poznań - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: AS Roma - SSC Napoli (liga włoska, na żywo);

18-20 Polsat Sport: Widzew Łódź - ŁKS Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);

18.40-20.50 SportKlub: Unicaja - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 4: FC Vizela - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

18.55-18 Polsat Sport Premium 2: Sparta Praga - FK Mlada Boleslav (liga czeska, na żywo);

19.55-21 Polsat Sport Premium 1: FC Groningen - AZ Alkmaar (liga holenderska, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

20-22 Polsat Sport News: Anwil Włocławek - King Szczecin (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

20.10-23 Polsat Sport Extra: Łyżwiarstwo figurowe - Skate America, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: MKS Kalisz - UNI Opole (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Canal+ Sport 2, Eleven Sports 3: Olympique Marsylia - Paris SG (liga francuska, na żywo);

20.50-23 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix USA, wyścig na żywo;

20.55-22.55 nSport: Atletico Madryt - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

21.15-21.55 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-1.30 Polsat Sport: Łyżwiarstwo figurowe - Skate America, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty