Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 23 października2021-10-21 12:28:00

8-12.30 Polsat Sport: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

9.50-11 Eurosport 1: alpejski Puchar świata - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

11.55-14 nSport: Piast Gliwice - Red Devils Chojnice (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.40 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Górnik Polkowice - Korona Kielce (1. liga piłkarska, na żywo);

13.05-14.15 Eurosport 1: alpejski Puchar świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Chelsea - Norwich City (Premier League, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 1: Valencia - Mallorca (liga hiszpańska, na żywo);

14-16 Eurosport 2: kolarstwo kobiet - Tour of Drenthe, na żywo;

14.30-16.30 SportKlub: Bahcesehir Koleji - Tofas (liga turecka koszykarzy, na żywo);

14.45-17.10 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-16.55 TVP Sport: KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań (2. liga piłkarska, na żywo);

14.55-17.10 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Salernitana - Empoli (liga włoska, na żywo);

14.55-16.15 Eurosport 1: kolarstwo przełajowe - Superprestige Ruddervoorde 2021, na żywo;

15-17.20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na żywo;

15.15-18 Polsat Sport News: Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza (Superpuchar Włoch siatkarzy, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 1: Coventry City - Derby County (1. liga angielska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-20 TVP Sport, Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-20.55 Eurosport 1: kolarstwo torowe, na żywo z Roubaix;

17.30-20 Polsat Sport: Czarni Radom - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Sassuolo - Venezia (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Casademont Saragossa - Rio Breogan (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino (Superpuchar Włoch siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Brighton & Howe Albion - Manchester City (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Elche - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 4: Tandela - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

19.30-21.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix USA, 3. sesja treningowa na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.45 TVP Sport: Gala KnockOut Boxing Night 18, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Stal Nysa - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Bologna - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Athletic Bilbao - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sports 4: Lille OSC - Stade Brestois 29 (liga francuska, na żywo);

21-23.55 SportKlub: NASCAR Xfinity Series, wyścig w Kansas City na żywo;

21-23.30 Eurosport 1: kolarstwo przełajowe - USCX Series w Cincinnati, na żywo;

22-1 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix USA, sesja kwalifikacyjna na żywo;

22.45-0.15 Polsat Sport: Łyżwiarstwo figurowe - Skate America, na żywo;

23.45-0.05 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.55-2 Polsat Sport News: Columbus Crew - New York Red Bulls (MLS, na żywo);

23.55-2.45 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty