Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 17 października2021-10-16 13:21:00

8.40-11.30 Eurosport 1: Maraton w Paryżu;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Wisła Płock - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.55 TVP Sport: Budowlani Lubin - Arka Gdynia (Ekstraliga rugby, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Cagliari - Sampdoria (liga włoska, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Arka Gdynia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Swansea City - Cardiff City (1. liga angielska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 3: Troyes AC - OGC Nice (liga francuska, na żywo);

13-16 Eurosport 2: mistrzostwa świata w motocrossie, na żywo z Arroyomolinos;

13.45-17.30 Eurosport 1: snooker - turniej Northern Ireland Open w Belfaście, na żywo;

13.55-15.55 Canal+ Sport 2: Rayo Vallecano - Elche (liga hiszpańska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Cracovia - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.50 TVP Sport: Wybrzeże Gdańsk - MKS Kalisz (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Empoli - Atalanta (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Genoa - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Udinese - Bologna (liga włoska, na żywo);

15.30-17.30 Viaplay: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Bundesliga na żywo);

16-18.30 SportKlub: AZS AWFiS Balta Gdańsk - Dojlidy Białystok (Superliga tenisa stołowego, na żywo);

16.10-18.25 nSport: Celta Vigo - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: Montpellier - RC Lens (liga francuska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-20 TVP Sport, Canal+ Premium: Legia Warszawa - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Newcastle Utd - Tottenham Hotspur (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Napoli - Torino (liga włoska, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: Verona Volley - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Villarreal - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

18.55-20 Polsat Sport Premium 1: FK Pardubice - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

19.45-23 Eurosport 1: snooker - turniej Northern Ireland Open w Belfaście, na żywo;

20.05-22.30 TVP Sport: Dart - mistrzostwa Europy w Salzburgu, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Juventus - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 nSport, Canal+ Sport, Eleven Sports 3: Olympique Marsylia - FC Lorient (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Barcelona - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

22.30-22.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.45-0.10 TVP Sport: Dart - mistrzostwa Europy w Salzburgu, na żywo;

23-3 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty