Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 16 października2021-10-14 17:37:00

11.55-14 nSport: Constract Lubawa - Legia Warszawa (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12-14 SportKlub: Besiktas Stambuł - Gaziantep (liga turecka koszykarzy, na żywo);

12.25-14.40 Canal+ Sport: Górnik Łęczna - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: Resovia - Chrobry Głogów (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.50 TVP Sport: Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Watford - Liverpool (Premier League, na żywo);

13.25-15.30 Eleven Sports 2: Fulham - Queens Park Rangers (1. liga angielska, na żywo);

13.45-17.30 Eurosport 1: snooker - turniej Northern Ireland Open w Belfaście, na żywo;

14.30-16.30 SportKlub: Pinar Karsiyaka - Frutti Extra Bursaspor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-17 Eleven Sports 1: Spezia - Salernitana (liga włoska, na żywo);

14.50-15.55 TVP Sport: Wyścigi konne - British Champions Day 2021, na żywo;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

15.20-16.50 Eurosport 2: kolarstwo - Grand Prix du Morbihan, na żywo;

15.55-18.10 Polsat Sport News: Motherwell - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 2: Girona - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

16.25-18.25 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord - RKS Waalwijk (liga holenderska, na żywo);

17-19 SportKlub: Galatasaray - Bahcecehir Koleji (liga turecka koszykarzy, na żywo);

17.10-19.20 TVP Sport: Ruch Chorzów - Wisła Puławy (2. liga piłkarska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: ZAKSA Kęzierzyn-Koźle - LUK Lublin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Levante - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Brentford - Chelsea (Premier League, na żywo);

18.40-21 Polsat Sport Premium 1: Heerenveen - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

18.55-20.55 Polsat Sport News: Slavia Praga - Slovan Liberec (liga czeska, na żywo);

19-23.55 Polsat Sport Fight: Sporty walki - FEN 36 w Szczecinie, na żywo;

19.45-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej Northern Ireland Open w Belfaście, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

20.05-22 TVP Sport: Dart - mistrzostwa Europy w Salzburgu, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: AC Milan - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sports 2: Olympique Lyon - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - PEC Zwolle (liga holenderska, na żywo);

22-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.

22.30-3 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Indian Wells, na żywo;

22.35-23.40 TVP Sport: Dart - mistrzostwa Europy w Salzburgu, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty