Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowe Podkarpacie
Gdzie będą grać Stal i Resovia?2021-02-19 23:07:00

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN

18 lutego 2021 roku Komisja ds. Licencji Klubowych rozpatrzyła wnioski klubów Resovia Rzeszów oraz Stal Rzeszów dotyczące rozgrywania meczów w roli gospodarza na stadionach zastępczych w związku z przedłużającą się modernizacją Stadionu Miejskiego w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 69.


Stal Rzeszów uzyskała zgodę na rozegranie 5 kolejek ligowych (od 13 marca do 24 kwietnia br. włącznie) na stadionie w Stalowej Woli.


Resovia Rzeszów złożyła wniosek o wyrażenie zgody na rozgrywanie meczów w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego 22. Obiekt nie spełnia aktualnie wszystkich wymogów Podręcznika Licencyjnego. W związku z powyższym Komisja postanowiła nałożyć na Klub Resovia Rzeszów środek kontroli w postaci kary finansowej w wysokości 20.000 zł za każdy mecz rozegrany przez klub w roli gospodarza na stadionie niespełniającym wymogów licencyjnych.


W momencie zakończenia modernizacji Stadionu Miejskiego w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 69, obydwa Kluby będą zobowiązane rozgrywać na nim swoje mecze w roli gospodarza.


Od powyższych decyzji przysługuje Klubom odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN za pośrednictwem Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN w terminie 5 dni.


pzpn.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty