Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowe Podkarpacie
Triumf dębiczan w Wadowicach Górnych2013-01-14 11:58:00

Wadowice Górne po raz kolejny w sezonie zimowym zorganizowały imprezę piłkarską dla najmłodszych. Tym razem do tej podmieleckiej miejscowości zjechały drużyny rocznika 2000, aby wziąć udział w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy, Stefana Rysaka. Zwyciężył zespół DAP Dębica przed MOSiR-em Bochnia i Tarnovią.


Zawody stanowiły także część 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i w przerwie pomiędzy rozgrywkami odbyła się licytacja sportowych gadżetów, m.in. Kroniki i szalika portugalskiego klubu Maritimo z autografem występującego na co dzień w Realu Madryt - Pepe, czy piłki z autografem króla strzelców Mundialu '74 - Grzegorza Lato.


Sama rywalizacja, choć bardzo zacięta, przebiegała w przyjaznej atmosferze. Prawie 200 dziewcząt i chłopców mogło porównać swoje umiejętności w pięknej hali Publicznego Gimnazjum w Wadowicach Górnych.


Organizatorzy zadbali o to, aby każda ekipa wyjechała z upominkiem i przygotowali wiele nagród. O poczęstunek zadbali rodzice chłopców z Wadowic, a o oprawę meczów uczniowie gimnazjum. Podsumowując, w Wadowicach Górnych odbyła się świetna impreza, której kontynuację w przyszłych latach zapowiedział odpowiedzialny za miejscowy zespół trener Paweł Mrozik.


Kolejność końcowa:

1. DAP Dębica

2. MOSiR Bochnia

3. Tarnovia Tarnów

4. Wisła Sandomierz

5. Akademia Piłkarska PiKo

6. Siarka Tarnobrzeg

7. Akademia Piłkarskie Nadzieje

8. LUKS Skrzyszów

9. Victoria Czermin

10. Daugava Ryga (Litwa)

11. BAP Boguchwała

12. Team Przecław


Skład Akademii Piłkarskie Nadzieje: Wiktor Wyzga, Bartłomiej Haracz - Piotr Kapinos, Grzegorz Hyrchel, Przemysław Bzduch, Wojciech Żelazko, Filip Fedor, Jakub Sypek, Emil Bajger-Ryba, Patryk Robak, Krystian Bik, Konrad Rybka.


Wyróżnienia indywidualne:

MVP: Jakub Burkowicz (MOSiR Bochnia)

Król strzelców: Kacper Ostrowski (Tarnovia)

Najlepszy bramkarz: Rafał Serafin (DAP)


PM


dsc05267.jpg
dsc05226.jpg
dsc05372.jpg
dsc05371.jpg
dsc05374.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty