Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
PUCHAR TYMBARKU: TRZY MAŁOPOLSKIE DRUŻYNY W ĆWIERĆFINALE2022-06-12 19:45:00

W Warszawie, na obiektach Hutnika, trwa finałowa rywalizacja XXII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Przez eliminacje do ćwierćfinałów przebrnęły trzy małopolskie zespoły.


Jak nas informuje małopolski koordynator Turnieju Mariusz Wrażeń, najlepiej spisywał się AserekTeam Gorlice w kategorii U-10 chłopców, który wygrał wszystkie swoje mecze. Z 2. miejsca w grupie awansowały dziewczęta: AZS UJ w kategorii U-10 i Respekt Myślenice w kategorii U-12.

Niestety, do ósemki nie awansowała drużyna SP 2 Zakopane, która przy równej ilości punktów miała gorszy bilans bezpośredni niż ekipy z Rzeszowa i Gdańska.


Jutro turniej będzie kontynuowany, we wtorek mecze finałowe na PGE Narodowym.


Wyniki małopolskich zespołów w eliminacjach:

Dziewczęta

U-10, grupa B

AZS UJ Kraków - 1KS Ślęza Wrocław (Dolnośląskie) 0-4

AZS UJ Kraków - LKS MOSiR Sieradz (Łódzkie) 6-1

AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin UKS (Zachodniopomorskie) 10-0

Ślęza - Sieradz 3-1, Ślęza - Olimpia 12-0, Sieradz - Olimpia 4-2

Kolejność: 1. Ślęza 9 pkt, 2. AZS UJ 6, 3. Sieradz 3, 4. Olimpia 0.


U-12, grupa I

Respekt Myślenice - UKS Unia Lublin (Lubelskie) 4-1

Respekt Myślenice - AP Jagiellonia Białystok (Podlaskie) 1-2

Respekt Myślenice - SP Idzbark (Warmińsko-mazurskie) 8-0

UKS Unia Lublin - AP Jagiellonia Białystok 0-0, UKS Unia Lublin - SP Idzbark 5-1, Jagiellonia - Idzbark 5-0

Kolejność: 1. Jagiellonia 7 pkt, 2. Respekt 6, 3. Unia 4, 4. Idzbark 0.


Chłopcy

U-10, grupa F

AserekTeam Gorlice - Chrobry Żórawina (Dolnośląskie) 7-2

AserekTeam Gorlice - SP 4 Hajnówka (Podlaskie) 7-0

AserekTeam Gorlice - SMS Przemyśl (Podkarpackie) 5-2

Chrobry - SP 4 Hajnówka 8-1, Chrobry - SMS Przemyśl 2-2, SP 4 Hajnówka - SMS Przemyśl 2-4

Kolejność: 1. AserekTeam 9 pkt, 2. Chrobry 4, 3. SMS Przemyśl 4, 4. Hajnówka 0.


U-12, grupa M

SP 2 Zakopane - Czarni Połaniec 2010 (Świętokrzyskie) 6-0

SP 2 Zakopane - SP 5 Gdańsk (Pomorskie) 2-0

SP 2 Zakopane - SMS Stal Rzeszów (Podkarpackie) 0-4

Czarni Połaniec 2010 - SP 5 Gdańsk 2-5, Czarni Połaniec 2010 - SMS Stal Rzeszów 0-3, SP 5 Gdańsk - SMS Stal Rzeszów 3-0

Kolejność: 1. SMS Stal Rzeszów 6 pkt, 2. SP 5 Gdańsk 6, 3. SP 2 Zakopane 6, 4. Czarni 0.


MZPN


11gor.jpg
3zak.jpg
12res.jpg
4azs.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty