Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Nie żyje Jacek Felsch2021-10-03 23:00:00

W wieku 47 lat zmarł Jacek Felsch. Bramkarz, reprezentujący Cracovię w latach 90. minionego wieku, został śmiertelnie potrącony w sobotnim wypadku na "zakopiance".


Urodzony w Kobiernicach Felsch swoją grą wspierał Cracovię na przestrzeni dwóch sezonów - 1996/97 i 1997/98. Klub rywalizował wówczas na bezpośrednim zapleczu ówczesnej ekstraklasy, w grupie "wschodniej". Przez ten czas Felsch strzegł pasiastej bramki 15-krotnie - 14 razy w lidze i raz w rozgrywkach Pucharu Polski. Po odejściu z Pasów regularnie zakładał koszulkę tego klubu w meczach oldboyów.


Z małopolskim sportem pozostał związany do końca kariery, reprezentując w jej trakcie również barwy m.in. Iskry Klecza Dolna, Górnika Wieliczka, Dalinu Myślenice czy Beskidu Andrychów. W jej końcowych latach przeszedł na ławkę trenerską, szkoląc młodych bramkarzy w akademii BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz prowadząc zespół Żaru Międzybrodzie Bialskie.


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło do na "zakopiance" w Głogoczowie, w okolicach godz. 20:30 w sobotę. Podczas powrotu z rozgrywanego w Myślenicach turnieju oldboyów Jacek Felsch został potrącony przez nadjeżdżający samochód. Mimo intensywnej walki o życie po transporcie do szpitala, niestety nie udało się go uratować.


cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty