Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
12 kwietnia Dzień Otwarty SMS2013-04-11 13:00:00

W piątek 12 kwietnia zapraszamy młodzież na Dzień Otwarty Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie.


Placówka z ul. Szablowskiego 1 to wyjątkowa szkoła, która łączy program gimnazjum i następnie liceum z przygotowaniem do profesjonalnego uprawiania piłki nożnej.


- Naszą szkołę kończyło wielu piłkarzy znanych z występów ligowych oraz gry w barwach narodowych. Wśród wychowanków szkoły są się między innymi: Jakub Błaszczykowski, Paweł i Piotr Brożkowie, Adam Kokoszka, Bartłomiej Dudzic, Mateusz Klich, Dariusz Kołodziej, Grzegorz Baran, Dariusz Zawadzki, Bartosz Iwan, Michał Czekaj, Jakub Świerczok - mówi Mirosław Gilarski, dyrektor szkoły.

        

- Na wszystkich, którzy przyjdą 12 kwietnia do SMS-u czeka wiele atrakcji. Będzie można wziąć udział w treningach piłkarskich, które poprowadzą szkoleniowcy SMS-u, przejść pokazowe testy sportowe do SMS-u, porozmawiać z trenerami piłkarskimi - mówi Piotr Kocąb, dyrektor ds. sportowych SMS.

 

W trakcie Dnia Otwartego będzie można spotkać się również z psychologiem sportowym dr Joanną Basiagą-Pasternak, która ma wieloletnie doświadczenie oraz praktykę w pracy z zawodnikami ekstraklasy i ligowymi oraz nauczycielami i uczniami SMS-u.

 

PROGRAM

(miejsce: boisko SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1, Kraków)

 

9.00 rozpoczęcie (spotkanie w namiocie organizatora na boisku)

9.30-10.00 pokaz treningu piłkarskiego

10.00-11.00 strefa umiejętności SMS

Trening ze szkoleniowcami SMS-u dla uczestników dni otwartych, pokazowe testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego (testy w Dniu Otwartym są wyłącznie testami pokazowymi dla osób zainteresowanych; egzaminy kwalifikacyjne do szkoły odbędą się 4 czerwca 2013 r.).

10.00-11.30 spotkania z psychologiem sportowym (dr Joanna Basiaga-Pasternak), nauczycielami i uczniami szkoły


PC/SMS


4.04.2013 15:54 Aktualizacja 9.04.2013 7:00


sms_baner_dzien_otwarty_500px.jpg


2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty