Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ekstraklasa kobiet > Wiadokosci Ekstraklasa kobiet
PLUSLIGA KOBIET: wyniki, terminarz, tabela2010-05-20 21:25:00

Play-off w PlusLidze Kobiet

FINAŁ PLAY-OFF (do trzech zwycięstw)

 

O 1. miejsce:

15.05 Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro 0-3 (30-32, 14-25, 14-25)

16.05 Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro 3-0 (25-23, 26-24, 25-17)

19.05 Bank BPS Muszynianka Fakro - Aluprof Bielsko-Biała 3-1 (23-25, 25-22, 25-21, 25-23)

20.05 Bank BPS Muszynianka Fakro - Aluprof Bielsko-Biała

23.05 Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro

 

O 3. miejsce:

15.05 MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza - Organika Budowlani Łódź 3-2 (25-21, 25-10, 15-25, 20-25, 15-10)

16.05 MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 2-3 (   (18-25, 21-25, 25-19, 25-16, 11-15)

19.05 Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 0-3 (26-28, 16-25, 9-25)

20.05 Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 1-3 (25-17, 23-25, 16-25, 22-25)

W meczach o 3. miejsce 3-1 dla MKS-u Dąbrowa, ktory został brązowym medalistą MP

 

O miejsca 1-4 (do trzech zwycięstw)

2.05 Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 3-0 (29-27, 25-20, 25-16)

3.05 Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 3-1 (22-25, 27-25, 25-16, 25-23)

8.05 Budowlani Łódź  - Aluprof 3-2 (25-19, 25-23, 26-28, 21-25, 16-14)

9. 05 Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0-3 (23-25, 22-25, 17-25)

W play-off 3-1 dla Aluprofu, który awansował do finału MP

 

30.04 Bank BPS Muszynianka Fakro - MKS Dąbrowa Górnicza 3-2 (20-25, 25-27, 31-29, 25-20, 16-14)

1.05 Bank BPS Muszynianka Fakro - MKS Dąbrowa Górnicza 1-3  (20-25, 25-19, 23-25, 20-25)

7.05 MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Muszynianka Fakro 3-1 (25-23, 25-22, 17-25, 25-15)

8.05 MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Muszynianka Fakro 1-3 (17-25, 25-19, 22-25, 20-25)

12.05 Bank BPS Muszynianka Fakro - MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 (25-18, 25-19, 19-25, 25-13)
W play-off 3-2 dla Muszynianki, która awansowała do finału MP

O miejsca 1-8, I runda play-off (do trzech zwycięstw)

19.04.2010 Aluprof Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław 3-0 (25-19, 25-11, 25-22)
20.04.2010  Aluprof Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław 3-1 (28-26, 23-25, 25-8, 25-17)
25.04.2010  Gwardia Wrocław- Aluprof Bielsko-Biała 0-3 (18-25, 17-25, 9-25)

W play-off  3-0 dla Aluprofu i awans do półfinału

 

19.04 Bank BPS Muszynianka - Centrostal Bydgoszcz 3-0 (25-21, 25-20, 25-19)
20.04 Bank BPS Muszynianka - Centrostal Bydgoszcz 3-0 (25-15, 25-16, 25-18)
24.04 Centrostal Bydgoszcz - Bank BPS Muszynianka 1-3 (24-26, 25-20, 20-25, 26-28)

W play-off 3-0 dla Muszynianki i awans do półfinału

 

19.04 MKS Dąbrowa Górnicza - Pronar AZS Białystok  3-2 (26-24, 21-25, 25-18, 20-25, 15-13)
20.04 MKS Dąbrowa Górnicza - Pronar AZS Białystok  3-0 (25-13, 25-22, 25-10)
26.04 Pronar AZS Białystok - MKS Dąbrowa Górnicza 1-3  (19-25, 11-25, 25-20, 10-25)

W play-off 3-0 dla MKS-u Dąbrowa i awans do półfinału


9.04    Budowlani Łódź - PTPS Piła 3-2 (25-21, 25-22, 17-25, 21-25, 15-7)
19.04   Budowlani Łódź - PTPS Piła 3-1 (35-33, 25-20,22-25, 27-25)
23.04   PTPS Piła - Budowlani Łódź 0-3 (17-25, 23-25, 17-25)

W play-off 3-0 dla Budowlanych i awans do półfinału

 

O miejsca 9-10 (do czterech zwycięstw)

 

31.03 Stal Mielec - Gedania Żukowo 3-0 (25-17, 27-25, 25-19)
1.04 Stal Mielec - Gedania Żukowo 3-0 (25-20, 25-16, 25-19)

19.04  Gedania - Stal Mielec 0-3 (15-25, 25-27, 19-25)

20.04 Gedania - Stal Mielec 0-3 (22-25, 16-25, 15-25)

Stal gra dalej o utrzymanie z wicemistrzem I ligi

 

O miejsce w Pluslidze kobiet (do trzech zwycięstw)


16.05 Stal Mielec - Trefl Sopot 3-2 (23-25, 25-20, 18-25, 25-22, 15-8)
17.05 Stal Mielec - Trefl Sopot 3-2 (25-16, 28-26, 22-25, 23-25, 15-6)

22.05

 

Sezon zasadniczy w PlusLidze Kobiet

ZOBACZ TABELĘ PLUSLIGI KOBIET

 

1. kolejka - 24-25 października

Organika Budowlani Łódź - Bank BPS Muszynianka Fakro 1-3 (28-26, 23-25, 13-25, 12-25)
Aluprof Bielsko-Biała - KPSK Stal Mielec 3-0 (25-12, 25-17, 25-20)
PTPS Piła - Gedania Żukowo 3-0 (25-10, 25-15, 25-17)
Centrostal Bydgoszcz - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok 3-0 (25-14, 27-25, 25-9)

Enion Energia MKS Dąbrowa - Gwardia Wrocław 2-3 (25-21, 17-25, 25-15, 22-25, 10-15)

2. kolejka - 28 października - 30 października

Gedania Żukowo - Centrostal Bydgoszcz 0-3 (13-25, 22-25, 11-25)
KPSK Stal Mielec - PTPS Piła 0-3 (23-25, 21-25, 22-25)

Bank BPS Muszynianka Fakro - Aluprof Bielsko-Biała 3-1 (24-26, 25-20, 25-23, 27-25)

Organika Budowlani Łódź -  Gwardia Wrocław 3-1 (25-19, 19-25, 25-19, 25-16)

Pronar Zeto Astwa AZS - Enion Energia MKS Dąbrowa 0-3 (27-29, 14-25, 23-25)

3. kolejka  - 6-8 listopada

6 listopada Aluprof Bielsko-Biała - Organika Budowlani Łódź 3-0 (25-18, 25-15, 25-19)

PTPS Piła - Bank BPS Muszynianka Fakro 1-3 (13-25, 20-25, 25-21, 17-25)

Centrostal Bydgoszcz - KPSK Stal Mielec 3-1 (22-25, 25-17, 25-23, 25-23)

Enion Energia MKS Dąbrowa - Gedania Żukowo 3-0 (25-17, 25-17, 25-15)
Gwardia Wrocław - Pronar Zeto Astwa AZS 3-1 (25-21, 25-22, 23-25, 25-23)

4. kolejka- 13-16 listopada

Organika Budowlani Łódź - Pronar Zeto Astwa AZS 1-3 (23-25, 25-13, 28-30, 20-25)
Gedania Żukowo - Gwardia Wrocław 0-3 (22-25, 21-25, 13-25)
KPSK Stal Mielec - Enion Energia MKS Dąbrowa 1-3 (25-21, 16-25, 25-27, 14-25)

Bank BPS Muszynianka Fakro - Centrostal Bydgoszcz 3-0 (26-24, 25-22, 25-20)
Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła 3-1 (23-25, 25-23, 25-23, 25-14)

5. kolejka- 18 listopada

PTPS Piła - Organika Budowlani Łódź  1-3 (26-24, 27-29, 22-25, 22-25)
Centrostal Bydgoszcz - Aluprof Bielsko-Biała 2-3 (27-25, 25-19, 24-26, 10-25, 10-15)
Enion Energia MKS Dąbrowa - Bank BPS Muszynianka Fakro 3-0 (25-17, 27-25, 25-17)
KPSK Stal Mielec - Gwardia Wrocław 3-2 (25-11, 22-25, 25-13, 25-27, 15-10)
Pronar Zeto Astwa AZS - Gedania Żukowo 3-0 (25-19, 25-20, 25-15)

6. kolejka - 21-23 listopada

Organika Budowlani Łódź - Gedania Żukowo 3-0 (25-17, 25-20, 25-21)
KPSK Stal Mielec - Pronar Zeto Astwa AZS 3-2 (25-19, 18-25, 24-26, 25-21, 15-6)
Bank BPS Muszynianka Fakro - Gwardia Wrocław 3-2 (25-23, 23-25, 22-25, 25-14, 15-11)
Aluprof Bielsko-Biała - Enion Energia MKS Dąbrowa 3-0 (25-14, 25-15, 25-11)
PTPS Piła - Centrostal Bydgoszcz 3-1 (25-19, 26-28, 25-19, 25-11)

7. kolejka - 28 listopada

GCB Centrostal Bydgoszcz - Organika Budowlani Łódź 0-3 (16-25, 17-25, 22-25)
Enion Energia MKS Dąbrowa - PTPS Piła 3-2 (25-17, 19-25, 25-17, 28-30, 15-13)
Gwardia Wrocław - Aluprof Bielsko-Biała 1-3 (27-25, 20-25, 11-25, 20-25)
AZS Pronar Białystok - Bank BPS Muszynianka Fakro 0-3 (14-25, 22-25, 22-25)

Gedania Żukowo - KPSK Stal Mielec 0-3 (14-25, 14-25, 22-25)

 

8. kolejka - 5 grudnia

Organika Budowlani Łódź - KPSK Stal Mielec 2-3 (25-20, 20-25, 20-25, 25-23, 15-7)
Bank BPS Muszynianka Fakro - Gedania Żukowo 3-0 (25-16, 25-14, 25-11)
Aluprof Bielsko-Biała - Pronar Zeto Astwa AZS 3-0 (25-14, 25-16, 25-19)
PTPS Piła - Gwardia Wrocław 2-3 (25-27, 17-25, 25-13, 25-22, 11-15)
Centrostal Bydgoszcz - Enion Energia MKS Dąbrowa 1-3 (25-20, 11-25, 24-26, 20-25)

9. kolejka - 12 grudnia

ENION Energia MKS Dąbrowa - Organika Budowlani Łódź  0-3  (16-25, 15-25, 15-25)
Gwardia Wrocław -  Centrostal Bydgoszcz 2-3 (19-25, 25-14, 24-26, 25-15, 14-16)
Pronar Zeto Astwa AZS - PTPS Piła 3-1(25-16, 27-25, 19-25, 25-21)
Gedania Żukowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0-3 (23-25, 13-25, 17-25)
Stal Mielec - Bank BPS Muszynianka Fakro 0-3 (15-25, 23-25, 17-25)

Runda rewanżowa

10. kolejka - 19 grudnia

Bank BPS Muszynianka Fakro - Organika Budowlani Łódź   3-1  (22-25, 25-21, 25-19, 25-15)

KPSK Stal Mielec -  Aluprof Bielsko-Biała 1-3 (14-25, 19-25, 25-19, 24-26)
Gedania Żukowo - PTPS Piła   0-3  (17-25, 16-25, 21-25)
Pronar Zeto Astwa AZS - Centrostal Bydgoszcz 2-3 (23-25, 25-21, 25-19, 16-25, 13-15)
Gwardia Wrocław - Enion Energia MKS Dąbrowa (18-25, 16-25, 25-19, 25-20, 18-16)

11. kolejka - 16 stycznia

Centrostal Bydgoszcz - Gedania Żukowo 3-0 (26-24, 25-16, 25-17)

Gwardia Wrocław - Organika Budowlani Łódź 1-3 (25-22, 22-25, 15-25, 20-25)
Enion Energia MKS Dąbrowa - Pronar Zeto Astwa AZS 3-0 (25-23, 25-21, 25-18)
PTPS Piła  Stal Mielec 3-2 (25-22, 23-25, 21-25, 25-21 15-13)
Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro 3-1  (25-23, 17-25, 25-19, 25-22)

12. kolejka - 23 stycznia

Organika Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1-3 (16-25, 23-25, 25-19, 22-25)
Bank BPS Muszynianka Fakro - PTPS Piła 3-0 (25-17, 25-21, 25-16)
Stal Mielec - Centrostal Bydgoszcz 3-0 (25-22, 25-20, 25-18)
Gedania Żukowo - Enion Energia MKS Dąbrowa 0-3 (13-25, 16-25, 9-25)
Pronar Zeto Astwa AZS - Gwardia Wrocław 3-2 (25-20, 25-22, 12-25, 25-27, 16-14)

13. kolejka - 30 stycznia

Pronar Zeto Astwa AZS - Organika Budowlani Łódź 2-3 (25-13, 23-25, 22-25, 25-22, 8-15)
Gwardia Wrocław - Gedania Żukowo 3-1 (25-15, 19-25, 25-21, 25-10)

Enion Energia MKS Dąbrowa - Stal Mielec 3-0 (25-18, 25-19, 25-19)
Centrostal Bydgoszcz - Bank BPS Muszynianka Fakro 1-3  (25-22, 18-25, 22-25, 19-25)
PTPS Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1-3 (13-25, 25-22, 20-25, 13-25)

14. kolejka - 6 lutego

Organika Budowlani Łódź - PTPS Piła 3-2 (19-25, 25-23, 25-14, 25-27, 15-12)
Aluprof Bielsko-Biała - Centrostal Bydgoszcz 3-2 (25-27, 23-25, 25-21, 25-16, 15-10)
Bank BPS Muszynianka Fakro - Enion Energia MKS Dąbrowa 2-3  (22-25, 25-20, 25-16, 25-27, 11-15)
Gwardia Wrocław - Stal Mielec 2-3 (25-19, 21-25, 25-20, 16-25, 15-17
Gedania Żukowo - Pronar Zeto Astwa AZS 1-3 (25-20, 15-25, 14-25, 14-25)

15. kolejka - 20 lutego

Gedania Żukowo - Organika Budowlani Łódź 0-3 (17-25, 16-25, 25-27)
Pronar Zeto Astwa AZS - Stal Mielec 3-0 (26-24, 25-20, 25-11)
Gwardia Wrocław - Bank BPS Muszynianka Fakro 0-3 (20-25, 10-25, 24-26)

Enion Energia MKS Dąbrowa - Aluprof Bielsko-Biała 2-3 (27-25, 19-25, 25-13, 22-25, 16-18)

Centrostal Bydgoszcz - PTPS Piła 1-3 (22-25, 25-15, 16-25, 16-25)

16. kolejka - 27 lutego

Organika Budowlani Łódź - Centrostal Bydgoszcz 3-0 (25-17, 25-21, 25-14)
PTPS Piła - Enion Energia MKS Dąbrowa 3-1 (25-8, 13-25, 25-13, 25-23)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław 3-0 (25-12, 25-13, 25-15)
Bank BPS Muszynianka Fakro - Pronar Zeto Astwa AZS 3-1 (25-27, 25-23, 25-14, 25-17)
Stal Mielec - Gedania Żukowo 3-1 (21-25, 25-13, 25-7, 25-20)

17. kolejka - 6 marca

Stal Mielec - Organika Budowlani Łódź 3-0 (25-23, 25-17, 25-23)
Bank BPS Muszynianka Fakro - Gedania Żukowo 3-0 (25-12, 25-13, 25-20)
Pronar Zeto Astwa AZS - Aluprof Bielsko-Biała 0-3 (19-25, 21-25, 14-25)
Gwardia Wrocław - PTPS Piła 1-3 (16-25, 25-16, 18-25, 23-25)
Enion Energia MKS Dąbrowa - Centrostal Bydgoszcz 0-3 (14-25, 18-25, 21-25)

 

18. kolejka - 13 marca

Organika Budowlani Łódź - Enion Energia MKS Dąbrowa 3-2 (25-17, 22-25, 25-23, 16-25, 15-12)
Centrostal Bydgoszcz - Gwardia Wrocław 2-3 (23-25, 22-25, 25-19, 25-22, 5-15)
PTPS Piła - Pronar Zeto Astwa AZS 1-3 (25-21, 11-25, 18-25, 24-26)
Aluprof Bielsko-Biała - Gedania Żukowo 3-0 (25-14, 25-21, 25-11)

Bank BPS Muszynianka - Stal Mielec 3-0 (25-15, 25-21, 29-27)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty