Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ekstraklasa kobiet > Wiadokosci Ekstraklasa kobiet
Siatkarki z Muszyny w nowej odsłonie2010-11-22 12:05:00

W piątek 19 listopada została uruchomiona nowa wersja serwisu informacyjnego wicemistrzyń  Polski – mksmuszynianka.com. Po kilkunastu tygodniach prac kibicom oddano do dyspozycji nowoczesną stronę, która powinna zaspokoić wymagania najbardziej wybrednych sympatyków siatkówki.


Muszyna
Jedna ze stron nowego serwisu

Ciężko wymienić wszystkie zmiany, które zaszły w oficjalnym serwisie siatkarek Banku BPS Muszynianki Fakro. Nowa wersja dostarcza kibicom zupełnie nowej jakości w bardzo efektownej formie. Na stronie pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań. Dostępny jest panel najbliższego meczu, który nie tylko informuje o wynikach poprzednich spotkań i datach kolejnych, ale też przekazuje wyniki meczów na żywo.

Całkowicie zmieniono sposób prezentacji zespołu. Nawigacja odbywa się w formie karuzeli, a profil każdej zawodniczki uzupełniają podstawowe informacje na temat sukcesów i przebiegu kariery. Nowej aranżacji doczekały się fotogalerie i materiały video, które są teraz dostępne bezpośrednio na stronie klubowej.

Poza zmianami wizualnymi serwis doczekał  się kilku ciekawych rozwiązań praktycznych. Pojawiła się  lista mailingowa dla przedstawicieli mediów. Dostępny jest kanał  RSS, a niebawem swą premierę będzie miał klubowy newsletter. Znacznie bardziej przejrzyste są terminarze poszczególnych rozgrywek, które umożliwią bezpośredni dostęp do relacji, galerii i materiałów video z poszczególnych spotkań.

- Mamy nadzieję, że strona przypadnie do gustu naszym kibicom i sympatykom siatkówki w całej Polsce. To serwis, którego zadaniem jest dotrzymanie kroku naszym zawodniczkom, które należą do ścisłej krajowej i europejskiej czołówki. Liczymy również, że w dziale "aktualności" będą pojawiać się tylko dobre informacje na temat występu zespołu na wszystkich frontach - mówi Dawid Litwin, który od początku pilotował projekt z ramienia klubu.

Serwis został zrealizowany przez krakowską agencję interaktywną .apeiro, która w swoim portfolio ma między innymi oficjalny serwis Wisły Kraków. Dostępny jest pod adresami www.mksmuszynianka.com i www.mksmuszynianka.pl.

Pomimo faktu, że serwis został  oddany do użytku, wciąż trwają prace przy jego wykończeniu. Niebawem zostaną naprawione wszystkie ewentualne błędy, a za kilka dni otwarty zostanie oficjalny sklepik internetowy Banku BPS Muszynianki Fakro. Dostępna będzie także w pełni funkcjonalna angielska wersja językowa.

inf. prasowa

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty