Strona główna > Siatkówka > II liga kobiet
II liga siatkarek: trzy zwycięstwa, Wiśle poszło najłatwiej
30.10.2011 22:03 -

Zwycięstwa AGH Galeco Wisły, Pogoni Proszowice i MKS Wieliczka oraz porażkę Dalinu Myślenice przyniosła 7. kolejka II ligi siatkarek. Najłatwiej poszło Wiśle, która w trzech setach odprawiła Patrię Sędziszów Młp.

więcej »
II liga siatkarek: Wisła i Pogoń pewnie wygrały
24.10.2011 09:41 -

AGH Galeco Wisła Kraków pewnie pokonała Tomasovię, a Pogoń Proszowice oddała tylko seta MKS-owi Wieliczka w 6. kolejce II ligi siatkarek.

więcej »
Galeco AGH Wisła rozbiła Pogoń Proszowice
20.10.2011 11:02 -

II liga siatkarek rozegrała piątą kolejkę. Galeco Wisła AGH pokonała na własnym parkiecie Pogoń Proszowice. To pierwsze tak przekonujące zwycięstwo wiślaczek w tym sezonie, ale duża w tym wina Pogoni, bo nie stawiła rywalkom większego oporu. Dalin Myślenice przywiózł 3-punktową wygraną z meczu z Jedynką Tarnów.

więcej »
II liga siatkarek: AGH Galeco Wisła zmarnowała szansę
16.10.2011 23:36 -

Porażka aspirującej do awansu AGH Galeco Wisły Kraków na własnym parkiecie z Karpatami Krosno to niespodzianka 4. kolejki w II lidze siatkarek, gr. IV. Wiślaczki prowadziły już 2:0 w setach, ale nie postawiły kropki nad I w trzeciej partii, co się potem na nich srogo zemściło. Cenne zwycięstwo odniosła za to Pogoń Proszowice.

więcej »
Siatkarki Wisły będą konkurować z piłkarzami
11.10.2011 13:10 -
więcej »
II liga siatkówki: Beniaminek z Bochni na czele tabeli
02.10.2011 20:03 -

W II lidze siatkówki odbyła się 2. kolejka. Contimax Bochnia wysunął się na czoło tabeli po pokonaniu Wawelu Kraków w lidze mężczyzn. Do II ligi kobiet wróci Pogoń Proszowice, po tym jak PZPS uzwględniono jej odwołanie w sprawie odebranej licencji.

więcej »
II liga siatkówki wystartowała: Nowe szaty Contimaxu, AGH Galeco Wisła ruszyła po awans
26.09.2011 13:35 -

Rozpoczęły się rozgrywki II ligi siatkówki. Faworyci zarobili pierwsze punkty. W lidze siatkarzy udanie zainaugurował rozgrywki zespół Contimaxu Bochnia, który zastąpił wycofaną z II ligę drużynę AZS-u Politechniki Krakowskiej.

więcej »
Siatkarki z Wieliczki w II lidze
23.07.2011 23:39 -

Kłopoty finansowe to zmora niejednego polskiego klubu. Tym razem los nie był łaskawy dla siatkarek WSH Cabo Steel Płomień Sosnowiec. Trzecia drużyna grupy drugiej II ligi nie wystartuje w kolejnym sezonie ligowym. Jej miejsce zajmie MKS MOS Wieliczka.

więcej »
Mocny sponsor i zaskakujące transfery - siatkówka Wisły znów będzie mocna
15.06.2011 22:30 -

Siatkówka w Wiśle chce wrócić do dawnej świetności. Dziś umowę o sponsorowaniu zespołu II-ligowych siatkarek podpisała z klubem firma Galeo. II-ligowiec dokonał też sportowych wzmocnień: wraca Karolina Surma, a z nią z I-ligowego AZS UE Kraków przychodzą Sandra Biernatek i Magda Jagodzińska.

więcej »
Dalin na wysokości zadania
20.03.2011 20:16 -

Myślenickie siatkarki pewnie zwyciężyły w Nowym Sączu i zakończyły sezon na 7. miejscu. Ich rywalki z Sandecji nadal będą walczyć o utrzymanie w II lidze.