Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Żaki > I liga (Kraków B)
W Miechowie szukali talentów - 2 (FOTO)2010-06-10 22:46:00

W czwartek w Miechowie odbyła się druga część tradycyjnego turnieju piłkarskiego "Szukamy talentów". Rywalizowali chłopcy w dwóch kategoriach - klas 0-1 i 2-3.

Kategorię klas 2 i 3 wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Miechowa, druga była Szkoła Podstawowa z Jaksic, a trzecia Szkoła Podstawowa z Pstroszyc. Najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Dudek z Miechowa, najlepszym strzelcem Kamil Kucharski z Jaksic, a bramkarzem Dawid Stawiarski (grający w drużynie żaków Pogoni). Puchar i medale ufundowała firma NET-BIS z Miechowa, wręczała i gratulowała współwłaścicielka firmy oraz dyrektor SP 2.

W rozgrywkach klas 0-1 rozegrano jeden mecz pomiędzy 1a i 1b ze Szkoły Podstawowej nr 2 (SP1 nie wstawiła się na rozgrywki); zwyciężyła klasa 1a 5-1 i zdobyła puchar ufundowany przez burmistrza Miechowa. Najlepszym zawodnikiem i strzelcem okazał się już grający w Pogoni Sebastian Porębski.