Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Wadowice)
Wiktoria Zagórzanki nad Victorią2013-03-03 22:56:00

V-ligowa Zagórzanka pokonała w meczu sparingowym Victorię Zalas (A klasa chrzanowska) 5-0.

3 marca, boisko Zatorzanki z naturalną nawierzchnią:

Zagórzanka Zagórze - Victoria Zalas 5-0 (1-0)

1-0 Woźniak 28

2-0 Woźniak 70

3-0 Biesek 78

4-0 Biesek 79

5-0 Ciepichał 81

ZAGÓRZANKA: Synal - Milewski, Pączkowski, Kadłuczka, Baran, Paliwoda, Kulawik, Krawczyk, Woźniak, Biesek, Ciepichał. Grali także: Fiba, Bigaj, Kucia.

VICTORIA: Kapusta - Gaudyn, Oczkowski, Tataruch, M. Dudek, Klita, Ryszka, K. Kwoka, D. Kwoka, Domurat, Podgórski. Grali także: T. Wosik, M. Wosik, Kołacz.

Mecz mógł się podobać. Było wiele szybkich, ładnych i składnych akcji. Z biegiem czasu Zagórzanka uzyskała przewagę i w 28. minucie objęła prowadzenie. Wydawało się, ze kolejne bramki są kwestią czasu, bo sytuacji Zagórze miało mnóstwo, lecz brakowało skuteczności. Victoria przeprowadziła kilka akcji i mogła zdobyć choć jednego gola, ale także zawiodła precyzja przy strzałach. Po przerwie gra toczyła się głównie w środku pola. Dopiero w 70. minucie rozwiązał się worek z bramkami.

W zespole Zagórza zabrakło Kozyry, Siłakiewicza, Jarczyka, Jaromina, Smreczaka, Rudnickiego, Oleksy i Nędzy, natomiast w ekipie Zalasu D. Dudka, Gaska, Jani, Milewicza, M. Knapika, Kanclerza, Stępnia, Bartnika i J. Knapika.

W kolejnym meczu Zagórzanka zmierzy się na wyjeździe z Sołą II Oświęcim.